Historyczne sukcesy na Mistrzostwach Polski!

Drukuj

IMAG050210408159 751988664871347 2857650050693412403 n 110628400 751905198213027 8969914258434861140 nIMG 0194

Weekend  20-21 września okazał się dla nas najpiękniejszym od dawna nie tylko dzięki siatkarskiemu mistrzostwu, ale również występom naszych juniorów i seniorów podczas Mistrzostw Polski w klasycznym i sztafetowym biegu na orientację. Zdobyliśmy tyle medali, co czasami przez cały rok. Co ciekawe, same złota i brązy!

Najmilszą niespodziankę sprawił Przemek Zuchmański, który na klasyku w M16, wygrywając zaledwie o 3 sek, zdobył brąz. Podobny krążek w K16 wywalczyła Ola Filipowska. Do puli swoje złota dorzuciły nasze Asy: Agata Stankiewicz (K20) i Krzysiek Rzeńca (M18).

Niedzielne sztafety to prawdziwa walka do końca i ponowne brązowe krążki juniorek (K16) i juniorów (M18). Brawo Ola Filipowska, Matylda Chwiałkowska i Weronika Fortuniak oraz Szymon Pałka, Przemek Zuchmański i Krzysiek Rzeńca. Wieloletnie starania naszych męskich seniorów w końcu znalazły odzwierciedlenie w medalu i sztafeta Piotrka Paszyńskiego, Rafała Podzińskiego i Łukasza Charuby wywalczyła wymarzony medal - brąz!

Gratulacje za krążek dla Pani Joli Mazurkiewicz w Mistrzostwach Polski Masters.

Niewiele zabrakło w sobotę Anecie Kaźmierczak (5 miejsce) i w niedzielę sztafecie seniorek (4 pozycja).

Dzięki wszystkim za walkę. Wyrazy uznania dla trenerów! Jak widać warto wierzyć i walczyć do końca. Przed nami jeszcze mistrzostwa nocne oraz sztafety sprinterskie mix. Trzymajmy kciuki za naszych!