Rumcajsovy mile

Drukuj

rumcajsowa

Wyjazd na klubowe zawody zagraniczne do Czech w czwartek o godz. 12:30 sprzed SP 34 przy ul. Ćwiklińskiej.

Auta: Marcin Ciupa z rodziną (we własnym zakresie),
Józef Paszyński+Trener Krzysztof+Paulina+Wiktoria+Martyna,
Piotr Paszyński+Alicja+Zuzia+Julka+Hana,
Rafał Podziński+Łukasz+Piotr Ledzion+Michał+Zbigniew,
Piotr Rzeńca z rodziną (we własnym zakresie),
Robert Słomczyński+Filip+Ignacy+Adam,
Krzysztof Ziółkiewicz+Janek+Bruno+Nina+Andrzej. 

W drodze postój w Kostomłotach oraz krótki trening z mapą w Jakuszycach (godz. 17-18:30). Dojazd na miejsce ok. godz. 20. Zabieramy w bagażu podręcznym strój oraz sprzęt na trening leśny w Jakuszycach. Podział na pokoje - link

Program: bieg średniodystansowy w piątek o godz. 15, bieg klasyczny skrócony w sobotę o godz. 10, bieg średniodystansowy w niedzielę o godz. 9:30.

Nocleg na łóżkach z pościelą - link. Miejsce noclegu - link. Centrum zawodów - link. Strona zawodów - link. Biuletyn - link

Wyżywienie - we własnym zakresie. Na obiady będziemy organizować wspólne wyjścia. Na śniadania i kolacje można część rzeczy zabrać z Polski, część kupić na miejscu (ceny jak w Polsce). 

Proszę pamiętać o zabraniu dokumentów - obowiązkowo dowód lub paszport, warto zabrać kartę ubezpieczenia EKUZ, zabieramy sprzęt do biegania: kompasy, chipy, opisowniki, obuwie, stroje (biegowe na zmianę i reprezentacyjne klubowe), ciepłe rzeczy, akcesoria żywieniowe. 

Klub pokrywa koszty wpisowego (łącznie ok. 3000 zł, na osobę niecałe 100 zł). Zawodnicy płacą za noclegi (120 zł) oraz uśredniony transport (80 zł), łącznie 200 zł.

 

Komentarzy (0)

pozostało 500 znaków

Cancel or

Sunday the 18th. Affiliate Marketing. administrator: poplawa tlen.pl
Copyright 2012

©