Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                25.05.2019 13:37:50
                                                             Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 2019
===PRO SPORT Piotr Paszynski=======================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10         2.6km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-36      7-37      8-38      9-39     10-99    
  1 Krasoń Julia                   46.08  4.43/1*  10.11/1*  14.39/1*  19.45/1*  29.07/1*  36.57/1*  40.01/1*  41.56/1*  44.09/1*  45.38/1*  46.08/1* 
    SP Ochędzyn                           4.43/1*   5.28/1*   4.28/2    5.06/1*   9.22/2    7.50/2    3.04/1*   1.55/1*   2.13/1*   1.29/1*   0.30/1* 
    Łaska Amelia               NKl        3.56/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SP 138 ŁódŸ                           3.56/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  3 Dajcz Blanka              PK   54.39  6.20/2   11.55/2   15.41/2   27.17/2   34.46/2   42.32/2   46.41/2   50.13/2   52.32/2   54.05/2   54.39/2  
    SP 3 Pabianice                        6.20/2    5.35/2    3.46/1*  11.36/2    7.29/1*   7.46/1*   4.09/2    3.32/2    2.19/2    1.33/2    0.34/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         2.8km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-56      3-32      4-33      5-34      6-35      7-72      8-36      9-37     10-38     11-39     12-99    
                                     
  1 Łšcka Julia                    26.30  2.16/2    5.28/2    6.25/1*   8.27/1*  11.10/1*  14.56/1*  17.46/1*  19.20/1*  21.45/1*  23.31/1*  24.55/1*  25.58/1* 
    OSiR G. Kalwaria                      2.16/2    3.12/2    0.57/1*   2.02/2    2.43/4    3.46/2    2.50/1*   1.34/9    2.25/5    1.46/6    1.24/1*   1.03/2  
                                         26.30/1* 
                                          0.32/7  
  2 Œmigielska Weronika            27.01  2.07/1*   5.40/3    6.49/3    9.00/2   13.12/3   16.41/3   19.38/2   20.46/2   22.42/2   23.54/2   25.23/2   26.30/2  
    SP 138 ŁódŸ                           2.07/1*   3.33/4    1.09/6    2.11/3    4.12/8    3.29/1*   2.57/2    1.08/2    1.56/1*   1.12/3    1.29/2    1.07/3  
                                         27.01/2  
                                          0.31/4  
  3 Malik Wiktoria                 29.46  2.25/3    5.24/1*   6.48/2    9.23/3   11.25/2   16.32/2   20.54/3   22.14/3   24.53/3   26.42/3   28.11/3   29.11/3  
    SP w Sokolnikach                      2.25/3    2.59/1*   1.24/10   2.35/8    2.02/2    5.07/4    4.22/6    1.20/6    2.39/6    1.49/8    1.29/2    1.00/1* 
                                         29.46/3  
                                          0.35/12 
  4 Herbeć Anna                    30.36  3.05/12   7.15/6    8.45/7   11.25/7   13.21/4   18.28/4   22.46/4   24.09/4   26.18/4   27.28/4   28.57/4   30.05/4  
    SP Ochędzyn                           3.05/12   4.10/6    1.30/11   2.40/9    1.56/1*   5.07/4    4.18/5    1.23/7    2.09/3    1.10/2    1.29/2    1.08/5  
                                         30.36/4  
                                          0.31/4  
  5 Œmigielska Martyna             38.44  2.34/5    7.57/9    9.12/9   12.05/9   16.52/9   23.38/8   28.06/7   29.22/7   33.32/7   34.49/6   36.25/6   38.09/5  
    SP 138 ŁódŸ                           2.34/5    5.23/9    1.15/8    2.53/11   4.47/10   6.46/8    4.28/9    1.16/5    4.10/11   1.17/5    1.36/6    1.44/10 
                                         38.44/5  
                                          0.35/12 
  6 Greszkiewicz Magda             39.01  2.46/9    6.36/5    7.56/4   10.19/4   14.41/6   23.19/7   28.33/8   30.02/8   32.49/5   34.44/5   36.22/5   38.26/6  
    SP 158 ŁódŸ                           2.46/9    3.50/5    1.20/9    2.23/4    4.22/9    8.38/13   5.14/12   1.29/8    2.47/7    1.55/9    1.38/7    2.04/15 
                                         39.01/6  
                                          0.35/12 
  7 Kozłowska Natalia              39.45  2.37/6    6.06/4    8.25/6   11.26/8   14.44/7   23.00/6   27.26/6   29.00/6   32.54/6   35.24/7   37.30/7   39.11/7  
    SP w Sokolnikach                      2.37/6    3.29/3    2.19/14   3.01/13   3.18/5    8.16/11   4.26/7    1.34/9    3.54/10   2.30/13   2.06/9    1.41/9  
                                         39.45/7  
                                          0.34/10 
  8 Milczarek Oliwia               40.20  2.40/8    9.42/12  10.53/11  13.27/11  23.34/14  28.45/12  32.33/12  33.43/12  35.58/10  37.07/9   38.39/9   39.55/9  
    SP 34 ŁódŸ                            2.40/8    7.02/12   1.11/7    2.34/7   10.07/15   5.11/6    3.48/3    1.10/3    2.15/4    1.09/1*   1.32/5    1.16/7  
                                         40.20/8  
                                          0.25/1* 
  9 Piekielna Maja                 40.23  3.04/11   7.47/8    8.47/8   11.11/6   18.35/10  25.07/10  31.18/10  32.31/10  34.39/8   36.25/8   38.36/8   39.51/8  
    SP Czastary                           3.04/11   4.43/8    1.00/2    2.24/5    7.24/13   6.32/7    6.11/14   1.13/4    2.08/2    1.46/6    2.11/11   1.15/6  
                                         40.23/9  
                                          0.32/7  
 10 Jarczak Marika                 41.16  2.31/4    9.11/10  10.19/10  13.18/10  16.40/8   24.59/9   29.06/9   31.23/9   34.56/9   37.18/10  39.21/10  40.51/10 
    SP Ochędzyn                           2.31/4    6.40/11   1.08/5    2.59/12   3.22/6    8.19/12   4.07/4    2.17/14   3.33/8    2.22/11   2.03/8    1.30/8  
                                         41.16/10 
                                          0.25/1* 
 11 Pawlak Kinga                   44.57  2.50/10   9.14/11  10.55/12  13.39/12  19.25/11  27.05/11  31.42/11  33.20/11  37.07/11  39.14/11  42.35/11  44.26/11 
    SP 158 ŁódŸ                           2.50/10   6.24/10   1.41/13   2.44/10   5.46/12   7.40/9    4.37/10   1.38/11   3.47/9    2.07/10   3.21/13   1.51/13 
                                         44.57/11 
                                          0.31/4  
 12 Janiak Magdalena               48.01  2.37/6    7.16/7    8.22/5   10.21/5   14.25/5   19.10/5   25.18/5   28.27/5   41.07/13  42.20/12  46.22/12  47.29/12 
    SP 16 Pabianice                       2.37/6    4.39/7    1.06/3    1.59/1*   4.04/7    4.45/3    6.08/13   3.09/15  12.40/15   1.13/4    4.02/14   1.07/3  
                                         48.01/12 
                                          0.32/7  
 13 Kukawska Julia                 51.12  3.39/14  13.17/14  14.54/14  17.23/14  20.01/12  29.53/13  34.34/13  36.33/13  40.48/12  43.15/13  48.37/13  50.38/13 
    SP Czastary                           3.39/14   9.38/14   1.37/12   2.29/6    2.38/3    9.52/14   4.41/11   1.59/13   4.15/12   2.27/12   5.22/15   2.01/14 
                                         51.12/13 
                                          0.34/10 
 14 Walocha Anna                   62.54  5.53/15  23.10/15  26.49/15  29.59/15  35.31/15  43.22/14  47.48/14  49.43/14  54.49/14  58.11/14  60.27/14  62.14/14 
    SP 158 ŁódŸ                           5.53/15  17.17/15   3.39/15   3.10/14   5.32/11   7.51/10   4.26/7    1.55/12   5.06/14   3.22/15   2.16/12   1.47/11 
                                         62.54/14 
                                          0.40/15 
 15 Jędrzejewska Zuzanna           71.22  3.16/13  11.00/13  12.07/13  15.59/13  23.28/13  47.14/15  59.00/15  59.58/15  64.23/15  67.02/15  69.08/15  70.56/15 
    SP 34 ŁódŸ                            3.16/13   7.44/13   1.07/4    3.52/15   7.29/14  23.46/15  11.46/15   0.58/1*   4.25/13   2.39/14   2.06/9    1.48/12 
                                         71.22/15 
                                          0.26/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14A        3.8km    0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-43      2-64      3-56      4-32      5-70      6-33      7-48      8-52      9-55     10-35     11-59     12-37    
                                      13-38     14-39     15-99    
  1 Gielec Julia                   34.02  2.18/1*   4.33/2    7.52/1*   8.37/1*  10.36/1*  11.28/1*  13.14/1*  20.21/1*  22.20/1*  24.55/1*  28.06/1*  30.06/1* 
    SP 34 ŁódŸ                            2.18/1*   2.15/6    3.19/1*   0.45/1*   1.59/1*   0.52/4    1.46/1*   7.07/2    1.59/1*   2.35/2    3.11/1*   2.00/2  
                                         31.17/1*  32.28/1*  33.31/1*  34.02/1* 
                                          1.11/2    1.11/1*   1.03/2    0.31/5  
  2 Krzyżostanek Patrycja          40.24  4.23/4    5.17/4    8.55/3    9.58/3   13.43/2   14.29/2   16.34/2   23.22/2   28.38/2   31.06/2   34.17/2   36.03/2  
    SP w Sokolnikach                      4.23/4    0.54/1*   3.38/2    1.03/4    3.45/4    0.46/2    2.05/2    6.48/1*   5.16/7    2.28/1*   3.11/1*   1.46/1* 
                                         37.21/2   38.39/2   39.53/2   40.24/2  
                                          1.18/3    1.18/3    1.14/4    0.31/5  
  3 Domagała Emilia                44.40  3.15/3    4.40/3    9.12/4   10.19/4   13.44/3   14.52/3   17.15/3   25.39/3   28.53/3   33.42/3   37.41/3   40.16/3  
    SP w Sokolnikach                      3.15/3    1.25/4    4.32/3    1.07/5    3.25/2    1.08/6    2.23/4    8.24/4    3.14/2    4.49/7    3.59/3    2.35/5  
                                         41.34/3   42.58/3   44.12/3   44.40/3  
                                          1.18/3    1.24/5    1.14/4    0.28/2  
  4 Parafiniuk Hanna               50.36  6.12/6    7.27/5   12.16/5   13.24/5   16.55/4   17.53/4   20.23/4   28.43/4   32.05/4   36.38/4   40.44/4   43.14/4  
    SP 138 ŁódŸ                           6.12/6    1.15/3    4.49/5    1.08/6    3.31/3    0.58/5    2.30/5    8.20/3    3.22/3    4.33/6    4.06/4    2.30/4  
                                         44.37/4   45.57/4   50.07/4   50.36/4  
                                          1.23/5    1.20/4    4.10/7    0.29/3  
  5 Młynarczyk Kaja                59.15  7.57/7    9.27/6   16.51/6   17.44/6   22.39/6   23.23/6   25.41/6   38.43/5   42.44/5   47.16/5   51.25/5   54.31/5  
    SP 14 Pabianice                       7.57/7    1.30/5    7.24/6    0.53/2    4.55/5    0.44/1*   2.18/3   13.02/6    4.01/4    4.32/5    4.09/5    3.06/7  
                                         56.11/5   57.52/5   58.50/5   59.15/5  
                                          1.40/6    1.41/6    0.58/1*   0.25/1* 
  6 Cegiełka Milena                64.39  2.49/2    3.51/1*   8.38/2    9.31/2   18.25/5   19.15/5   23.24/5   43.59/7   49.03/7   52.49/7   58.18/7   60.41/7  
    SP Ochędzyn                           2.49/2    1.02/2    4.47/4    0.53/2    8.54/7    0.50/3    4.09/7   20.35/7    5.04/6    3.46/3    5.29/6    2.23/3  
                                         61.47/6   63.03/6   64.08/6   64.39/6  
                                          1.06/1*   1.16/2    1.05/3    0.31/5  
  7 Kozuń Marika                   65.45  5.43/5   11.02/7   18.42/7   20.30/7   25.55/7   28.01/7   31.57/7   41.47/6   46.39/6   50.38/6   56.58/6   59.56/6  
    SP 14 Pabianice                       5.43/5    5.19/7    7.40/7    1.48/7    5.25/6    2.06/7    3.56/6    9.50/5    4.52/5    3.59/4    6.20/7    2.58/6  
                                         61.49/7   63.49/7   65.16/7   65.45/7  
                                          1.53/7    2.00/7    1.27/6    0.29/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14B        2.8km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-56      3-32      4-33      5-34      6-35      7-72      8-36      9-37     10-38     11-39     12-99    
                                     
  1 Kiełbik Nikola                 39.00  2.30/1*   5.57/1*   7.09/1*   8.43/1*  12.54/1*  23.19/2   26.53/1*  29.10/1*  33.59/1*  35.50/1*  37.17/1*  38.34/1* 
    SP w Sokolnikach                      2.30/1*   3.27/1*   1.12/3    1.34/1*   4.11/3   10.25/4    3.34/2    2.17/3    4.49/6    1.51/4    1.27/3    1.17/4  
                                         39.00/1* 
                                          0.26/1* 
  2 Dziewanowska Maja              42.08  3.29/5    8.04/2    9.11/2   11.40/2   15.58/3   26.31/4   30.29/2   32.12/2   36.57/2   38.52/2   40.18/2   41.38/2  
    SP 138 ŁódŸ                           3.29/5    4.35/2    1.07/2    2.29/5    4.18/4   10.33/5    3.58/4    1.43/2    4.45/5    1.55/5    1.26/2    1.20/5  
                                         42.08/2  
                                          0.30/3  
  3 Jabłońska Emilia               46.52  2.30/1*  12.57/5   14.22/5   17.07/5   22.04/5   30.11/5   34.05/3   36.39/3   41.03/3   42.59/3   44.56/3   46.23/3  
    SP Pieczyska                          2.30/1*  10.27/6    1.25/4    2.45/6    4.57/6    8.07/3    3.54/3    2.34/4    4.24/3    1.56/6    1.57/6    1.27/6  
                                         46.52/3  
                                          0.29/2  
  4 Œpigiel Anna                   50.14  6.18/6   14.01/6   15.58/6   18.01/6   22.29/6   26.30/3   37.19/4   40.56/4   45.28/4   47.10/4   48.27/4   49.41/4  
    SP 1 Wieruszów                        6.18/6    7.43/5    1.57/6    2.03/2    4.28/5    4.01/1*  10.49/5    3.37/5    4.32/4    1.42/2    1.17/1*   1.14/3  
                                         50.14/4  
                                          0.33/5  
  5 Rashkevych Liza                54.33  3.21/4   10.50/4   12.39/4   14.44/4   18.51/4   22.57/1*  46.13/6   47.13/5   49.29/5   51.16/5   52.53/5   53.56/5  
    SP 101                                3.21/4    7.29/4    1.49/5    2.05/3    4.07/2    4.06/2   23.16/6    1.00/1*   2.16/1*   1.47/3    1.37/5    1.03/1* 
                                         54.33/5  
                                          0.37/6  
  6 Wierzbicka Karolina            55.04  2.47/3    9.11/3   10.11/3   12.21/3   15.55/2   40.33/6   43.55/5   48.23/6   50.47/6   51.57/6   53.28/6   54.33/6  
    SP 138 ŁódŸ                           2.47/3    6.24/3    1.00/1*   2.10/4    3.34/1*  24.38/6    3.22/1*   4.28/6    2.24/2    1.10/1*   1.31/4    1.05/2  
                                         55.04/6  
                                          0.31/4  
    Brędzej Matylda            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SP 34 ŁódŸ                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16A        3.7km    0m 17k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-43      3-45      4-65      5-70      6-34      7-49      8-53      9-51     10-55     11-59     12-60    
                                      13-38     14-62     15-39     16-63     17-99    
  1 Gola Martyna                   43.10  2.53/1*   3.52/1*   5.11/1*   8.43/1*  10.21/1*  10.59/1*  16.21/1*  19.10/1*  19.50/1*  26.58/1*  33.37/1*  34.47/1* 
    Gim 29 ŁódŸ                           2.53/1*   0.59/1*   1.19/1*   3.32/1*   1.38/2    0.38/3    5.22/2    2.49/1*   0.40/2    7.08/4    6.39/1*   1.10/1* 
                                         38.06/1*  39.35/1*  41.10/1*  41.45/1*  42.35/1*  43.10/1* 
                                          3.19/2    1.29/2    1.35/2    0.35/2    0.50/4    0.35/4  
  2 Berlińska Paulina              45.37  2.54/2    5.02/3    6.37/2   11.44/2   13.16/2   14.02/2   19.22/2   22.16/2   22.52/2   29.27/2   36.31/2   37.50/2  
    Gim Salezjanów                        2.54/2    2.08/4    1.35/2    5.07/2    1.32/1*   0.46/4    5.20/1*   2.54/2    0.36/1*   6.35/3    7.04/2    1.19/3  
                                         41.02/2   42.26/2   43.51/2   44.23/2   45.08/2   45.37/2  
                                          3.12/1*   1.24/1*   1.25/1*   0.32/1*   0.45/2    0.29/2  
  3 Janik Patrycja                 53.14  3.30/3    4.32/2    6.46/3   11.57/3   18.15/3   18.52/3   24.17/3   28.42/3   29.32/3   33.13/3   40.22/3   41.36/3  
    SP 2 Wieruszów                        3.30/3    1.02/2    2.14/3    5.11/3    6.18/3    0.37/1*   5.25/3    4.25/4    0.50/3    3.41/2    7.09/4    1.14/2  
                                         45.52/3   47.30/3   49.10/3   51.59/3   52.45/3   53.14/3  
                                          4.16/4    1.38/3    1.40/3    2.49/3    0.46/3    0.29/2  
  4 Grochowalska Alicja            56.20  4.39/4    5.56/4    8.52/4   14.56/4   21.17/4   21.54/4   27.22/4   31.40/4   32.37/4   36.14/4   43.20/4   44.39/4  
    Gim A`Paulo                           4.39/4    1.17/3    2.56/4    6.04/4    6.21/4    0.37/1*   5.28/4    4.18/3    0.57/4    3.37/1*   7.06/3    1.19/3  
                                         48.50/4   50.29/4   52.13/4   55.11/4   55.53/4   56.20/4  
                                          4.11/3    1.39/4    1.44/4    2.58/4    0.42/1*   0.27/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16B        3.0km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-72      3-32      4-33      5-48      6-34      7-35      8-71      9-59     10-38     11-39     12-99    
                                     
  1 Mikołajczyk Klaudia            29.05  2.04/1*   4.49/1*   6.54/1*   8.49/1*  10.59/1*  13.17/1*  16.52/1*  20.17/1*  21.21/1*  25.54/1*  27.19/1*  28.33/1* 
    Gim Walichnowy                        2.04/1*   2.45/2    2.05/1*   1.55/1*   2.10/1*   2.18/1*   3.35/1*   3.25/1*   1.04/1*   4.33/2    1.25/1*   1.14/2  
                                         29.05/1* 
                                          0.32/4  
  2 Strózik Sandra                 42.59  2.19/2    4.53/2    7.14/2    9.42/2   20.46/5   23.05/4   26.54/2   33.44/2   35.36/2   39.41/2   41.08/2   42.29/2  
    Gim Walichnowy                        2.19/2    2.34/1*   2.21/2    2.28/5   11.04/9    2.19/2    3.49/2    6.50/2    1.52/3    4.05/1*   1.27/2    1.21/3  
                                         42.59/2  
                                          0.30/1* 
  3 Tarnawska Weronika             48.09  3.11/5    7.01/4    9.33/4   11.50/4   15.02/2   18.32/2   27.04/3   36.28/3   37.41/3   44.51/3   46.24/3   47.36/3  
    Gim 15                                3.11/5    3.50/4    2.32/3    2.17/2    3.12/2    3.30/3    8.32/9    9.24/3    1.13/2    7.10/3    1.33/3    1.12/1* 
                                         48.09/3  
                                          0.33/5  
  4 Skorzycka Julita               56.31  2.36/3    5.25/3    8.28/3   10.50/3   15.22/3   22.25/3   27.27/4   43.27/4   45.32/4   52.44/4   54.34/4   56.00/4  
    SP 1 Koluszki                         2.36/3    2.49/3    3.03/5    2.22/4    4.32/7    7.03/7    5.02/3   16.00/5    2.05/4    7.12/4    1.50/5    1.26/5  
                                         56.31/4  
                                          0.31/2  
  5 Mela Lidia                     62.34  3.26/8   11.46/6   14.33/6   16.52/6   21.28/6   28.28/6   33.32/5   49.23/5   51.39/5   58.53/5   60.38/5   62.03/5  
    SP 1 Koluszki                         3.26/8    8.20/6    2.47/4    2.19/3    4.36/8    7.00/6    5.04/4   15.51/4    2.16/5    7.14/5    1.45/4    1.25/4  
                                         62.34/5  
                                          0.31/2  
  6 Pištkowska Malwina             84.36  3.14/7    7.11/5   11.30/5   15.45/5   20.14/4   27.17/5   35.10/6   56.34/6   59.11/6   69.30/6   79.12/6   83.34/6  
    SP 1 Koluszki                         3.14/7    3.57/5    4.19/6    4.15/8    4.29/6    7.03/7    7.53/7   21.24/7    2.37/6   10.19/8    9.42/8    4.22/9  
                                         84.36/6  
                                          1.02/6  
  7 Feja Karolina                  90.42  3.12/6   12.56/7   17.39/7   21.52/7   26.17/7   33.09/7   41.14/7   62.38/7   65.15/7   75.33/7   85.15/7   89.31/7  
    SP 1 Koluszki                         3.12/6    9.44/7    4.43/7    4.13/7    4.25/5    6.52/4    8.05/8   21.24/7    2.37/6   10.18/7    9.42/8    4.16/6  
                                         90.42/7  
                                          1.11/9  
  8 Rokicka Wiktoria               93.46  2.55/4   16.05/8   20.53/8   24.56/8   29.00/8   36.24/8   44.01/8   65.04/8   68.28/8   78.44/8   88.20/8   92.38/8  
    SP 1 Koluszki                         2.55/4   13.10/8    4.48/8    4.03/6    4.04/3    7.24/9    7.37/5   21.03/6    3.24/9   10.16/6    9.36/6    4.18/7  
                                         93.46/8  
                                          1.08/8  
  9 Kucharska Dominika             99.40  3.27/9   21.41/9   26.33/9   30.49/9   35.08/9   42.05/9   49.53/9   71.26/9   74.05/9   84.37/9   94.18/9   98.36/9  
    SP 1 Koluszki                         3.27/9   18.14/9    4.52/9    4.16/9    4.19/4    6.57/5    7.48/6   21.33/9    2.39/8   10.32/9    9.41/7    4.18/7  
                                         99.40/9  
                                          1.04/7  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18A        4.5km    0m 21k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-43      3-45      4-65      5-67      6-46      7-48      8-49      9-52     10-53     11-51     12-55    
                                      13-57     14-56     15-59     16-60     17-38     18-62     19-39     20-63     21-99    
    Kalisz Kaja                NKl        3.42/     7.06/    10.42/    15.29/    21.41/    23.05/    25.03/    30.12/    32.29/    33.35/    35.51/    43.38/   
    II LO Pabianice                       3.42/     3.24/     3.36/     4.47/     6.12/     1.24/     1.58/     5.09/     2.17/     1.06/     2.16/     7.47/   
                                              /         /         /         /    63.16/         /         /         /         /    67.06/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Block Amelia               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    XXIX LO ŁódŸ                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18B        3.3km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-56      3-32      4-65      5-46      6-48      7-35      8-72      9-37     10-38     11-39     12-99    
                                     
  1 Cygan Agata                    45.08  3.44/3    8.28/1*   9.39/1*  12.53/1*  15.45/1*  17.20/1*  31.31/1*  34.59/1*  39.18/1*  40.54/1*  42.40/1*  44.26/1* 
    PLPŁ                                  3.44/3    4.44/1*   1.11/3    3.14/1*   2.52/4    1.35/3   14.11/3    3.28/3    4.19/4    1.36/3    1.46/4    1.46/5  
                                         45.08/1* 
                                          0.42/5  
  2 Herbeć Ewelina                 48.48  4.43/4   18.53/5   20.11/5   24.46/4   27.16/4   29.00/4   35.54/2   39.37/2   43.48/2   45.29/2   46.58/2   48.20/2  
    LO Wieluń                             4.43/4   14.10/5    1.18/4    4.35/2    2.30/1*   1.44/5    6.54/1*   3.43/4    4.11/3    1.41/4    1.29/3    1.22/3  
                                         48.48/2  
                                          0.28/3  
  3 Juszczak Karolina              56.59  3.31/2   12.55/2   13.54/2   18.49/2   21.22/2   22.53/2   46.35/4   49.29/4   52.46/3   54.00/3   55.16/3   56.35/3  
    I LO                                  3.31/2    9.24/3    0.59/2    4.55/3    2.33/2    1.31/2   23.42/5    2.54/1*   3.17/1*   1.14/2    1.16/1*   1.19/2  
                                         56.59/3  
                                          0.24/1* 
  4 Katarzyna Jurkowska            60.32  3.07/1*  16.00/3   16.56/3   21.51/3   24.26/3   25.56/3   49.37/5   52.32/5   55.49/5   57.02/5   58.20/5   59.57/5  
    XXIX LO ŁódŸ                          3.07/1*  12.53/4    0.56/1*   4.55/3    2.35/3    1.30/1*  23.41/4    2.55/2    3.17/1*   1.13/1*   1.18/2    1.37/4  
                                         60.32/5  
                                          0.35/4  
  5 Luter Michał i  Anna      PK   59.47  8.05/5   16.36/4   18.48/4   27.35/5   32.25/5   34.05/5   43.17/3   49.04/3   54.21/4   56.12/4   58.03/4   59.20/4  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   8.05/5    8.31/2    2.12/5    8.47/5    4.50/5    1.40/4    9.12/2    5.47/5    5.17/5    1.51/5    1.51/5    1.17/1* 
                                         59.47/4  
                                          0.27/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KE          4.5km    0m 21k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-43      3-45      4-65      5-67      6-46      7-48      8-49      9-52     10-53     11-51     12-55    
                                      13-57     14-56     15-59     16-60     17-38     18-62     19-39     20-63     21-99    
  1 KaŸmierczak Aneta              42.58  2.09/1*   2.54/1*   3.59/1*   6.54/1*   9.03/1*   9.57/1*  10.57/1*  15.30/1*  20.39/2   21.18/2   21.53/1*  26.31/2  
    Politechnika Łódzka                   2.09/1*   0.45/1*   1.05/1*   2.55/1*   2.09/1*   0.54/1*   1.00/1*   4.33/1*   5.09/6    0.39/1*   0.35/1*   4.38/4  
                                         30.45/2   32.04/2   35.01/2   36.20/2   39.00/2   40.17/2   41.27/2   41.57/2   42.36/2   42.58/1* 
                                          4.14/3    1.19/1*   2.57/1*   1.19/4    2.40/1*   1.17/1*   1.10/1*   0.30/1*   0.39/1*   0.22/1* 
  2 Biniecka Małgorzata            43.06  2.36/2    3.31/2    4.54/2    8.24/2   10.55/2   12.06/2   13.09/2   18.07/2   20.24/1*  21.17/1*  21.58/2   24.28/1* 
    UKS Azymut Pabianice                  2.36/2    0.55/2    1.23/2    3.30/2    2.31/2    1.11/3    1.03/2    4.58/3    2.17/1*   0.53/3    0.41/3    2.30/2  
                                         28.14/1*  29.52/1*  33.24/1*  34.19/1*  37.14/1*  39.01/1*  40.45/1*  41.24/1*  42.29/1*  43.06/2  
                                          3.46/1*   1.38/3    3.32/3    0.55/1*   2.55/3    1.47/3    1.44/3    0.39/2    1.05/5    0.37/3  
  3 Nikitczenko Natasza            48.03  2.36/2    3.47/3    5.15/3    9.40/3   15.36/4   16.42/4   18.53/4   23.33/3   26.26/3   27.16/3   27.54/3   30.23/3  
    Uniwersytet Łódzki                    2.36/2    1.11/4    1.28/3    4.25/3    5.56/5    1.06/2    2.11/5    4.40/2    2.53/3    0.50/2    0.38/2    2.29/1* 
                                         34.21/3   35.55/3   39.20/3   40.22/3   43.06/3   44.36/3   46.07/3   46.46/3   47.36/3   48.03/3  
                                          3.58/2    1.34/2    3.25/2    1.02/3    2.44/2    1.30/2    1.31/2    0.39/2    0.50/2    0.27/2  
  4 Komsa Małgorzata               65.41  3.05/4    4.13/4    5.58/4   11.06/4   14.33/3   15.52/3   18.08/3   30.33/4   33.25/4   34.24/4   35.22/4   40.13/4  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     3.05/4    1.08/3    1.45/4    5.08/4    3.27/3    1.19/4    2.16/6   12.25/5    2.52/2    0.59/4    0.58/4    4.51/5  
                                         46.32/4   48.40/4   53.41/4   54.41/4   58.45/4   61.07/4   63.06/4   63.58/4   65.04/4   65.41/4  
                                          6.19/5    2.08/4    5.01/5    1.00/2    4.04/5    2.22/6    1.59/5    0.52/4    1.06/6    0.37/3  
  5 Witkowska Natalia              75.20  3.59/5    5.56/5   13.19/5   23.14/6   26.55/5   28.29/5   30.13/5   42.30/5   45.37/5   46.39/5   47.41/5   51.13/5  
    Witkowski Team                        3.59/5    1.57/5    7.23/5    9.55/6    3.41/4    1.34/5    1.44/4   12.17/4    3.07/4    1.02/5    1.02/5    3.32/3  
                                         56.56/5   59.09/5   63.06/5   64.27/5   68.17/5   70.25/5   72.24/5   73.39/5   74.40/5   75.20/5  
                                          5.43/4    2.13/5    3.57/4    1.21/5    3.50/4    2.08/5    1.59/5    1.15/5    1.01/3    0.40/5  
  6 Dominiak Katarzyna            118.00  3.59/5    6.07/6   13.50/6   20.25/5   32.57/6   35.19/6   36.56/6   50.15/6   55.19/6   62.00/6   63.07/6   69.00/6  
    Tigers Team                           3.59/5    2.08/6    7.43/6    6.35/5   12.32/6    2.22/6    1.37/3   13.19/6    5.04/5    6.41/6    1.07/6    5.53/6  
                                         91.45/6   95.20/6  102.03/6  104.03/6  110.58/6  112.51/6  114.49/6  116.14/6  117.18/6  118.00/6  
                                         22.45/6    3.35/6    6.43/6    2.00/6    6.55/6    1.53/4    1.58/4    1.25/6    1.04/4    0.42/6  
    Roethel Alicja             NKl        3.19/     4.26/     7.44/    14.16/    17.29/    19.11/    21.10/    27.56/    31.54/    33.33/    34.27/    38.44/   
    Roethel Team                          3.19/     1.07/     3.18/     6.32/     3.13/     1.42/     1.59/     6.46/     3.58/     1.39/     0.54/     4.17/   
                                         46.07/    47.43/    53.08/    54.57/    58.15/         /    59.40/    60.19/    61.30/    62.09/   
                                          7.23/     1.36/     5.25/     1.49/     3.18/         /         /     0.39/     1.11/     0.39/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KN          3.8km    0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-43      2-64      3-56      4-32      5-70      6-33      7-48      8-52      9-55     10-35     11-59     12-37    
                                      13-38     14-39     15-99    
  1 Nowak Magdalena                61.03  5.49/3    7.35/2   12.45/2   13.55/2   22.06/3   23.25/2   26.14/1*  37.36/2   42.16/2   46.37/1*  51.40/1*  55.46/1* 
    SP 175 ŁódŸ                           5.49/3    1.46/2    5.10/1*   1.10/1*   8.11/5    1.19/1*   2.49/1*  11.22/3    4.40/2    4.21/1*   5.03/2    4.06/4  
                                         57.07/1*  58.57/1*  60.25/1*  61.03/1* 
                                          1.21/1*   1.50/2    1.28/3    0.38/2  
  2 Gielec Małgorzata              67.54  4.41/2   10.17/4   16.48/4   18.13/3   21.45/2   23.28/3   26.21/2   37.10/1*  42.03/1*  54.25/2   59.19/2   62.51/2  
    Gim 36 ŁódŸ                           4.41/2    5.36/5    6.31/4    1.25/2    3.32/2    1.43/3    2.53/2   10.49/1*   4.53/3   12.22/4    4.54/1*   3.32/2  
                                         64.26/2   66.02/2   67.21/2   67.54/2  
                                          1.35/3    1.36/1*   1.19/1*   0.33/1* 
  3 Miecznikowska–Pisarska Małgorzata      71.20  4.31/1*   6.04/1*  12.21/1*  13.47/1*  16.56/1*  18.36/1*  26.52/3   38.11/3   45.08/3   57.38/3   62.53/3   65.46/3  
    SP 101                                4.31/1*   1.33/1*   6.17/2    1.26/3    3.09/1*   1.40/2    8.16/5   11.19/2    6.57/4   12.30/5    5.15/3    2.53/1* 
                                         67.16/3   69.12/3   70.38/3   71.20/3  
                                          1.30/2    1.56/3    1.26/2    0.42/3  
  4 Kurzawińska Elżbieta           79.43  5.51/4   10.02/3   16.24/3   18.26/4   26.18/4   28.48/4   32.38/4   49.39/4   54.17/4   60.05/4   67.35/4   71.24/4  
    XVIII LO ŁódŸ                         5.51/4    4.11/4    6.22/3    2.02/4    7.52/4    2.30/4    3.50/3   17.01/4    4.38/1*   5.48/2    7.30/4    3.49/3  
                                         73.56/4   76.39/4   78.45/4   79.43/4  
                                          2.32/4    2.43/5    2.06/4    0.58/5  
  5 Morawska Małgorzata            94.24 10.50/5   13.38/5   23.29/5   26.16/5   31.54/5   34.59/5   40.43/5   58.04/5   65.14/5   72.13/5   81.12/5   85.44/5  
    SP 139 ŁódŸ                          10.50/5    2.48/3    9.51/5    2.47/5    5.38/3    3.05/5    5.44/4   17.21/5    7.10/5    6.59/3    8.59/5    4.32/5  
                                         88.25/5   91.03/5   93.29/5   94.24/5  
                                          2.41/5    2.38/4    2.26/5    0.55/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KR          0.8km    0m 8k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-61      3-72      4-73      5-39      6-63      7-74      8-99    
  1 Dudek Kostek               0b.PK  5.50  0.25/4    1.01/3    1.31/2    2.06/1*   3.00/1*   3.39/1*   4.45/1*   5.16/1*   5.50/1* 
    SP 189 ŁódŸ                           0.25/4    0.36/3    0.30/8    0.35/3    0.54/3    0.39/1*   1.06/3    0.31/9    0.34/12 
  2 Milczarek Adam             0b.PK  6.21  0.25/4    1.02/4    1.30/1*   2.06/1*   3.13/3    3.57/2    5.04/2    5.38/2    6.21/2  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     0.25/4    0.37/4    0.28/5    0.36/4    1.07/14   0.44/4    1.07/4    0.34/14   0.43/30 
  3 Michalak Jan               0b.PK  6.23  0.24/3    1.02/4    1.31/2    2.09/3    3.12/2    4.01/3    5.06/3    5.42/3    6.23/3  
    SP 34 ŁódŸ                            0.24/3    0.38/5    0.29/7    0.38/6    1.03/11   0.49/7    1.05/2    0.36/18   0.41/27 
  4 Dudnik Leonid Aleksandr Anna  0b.PK  6.44  1.00/29   1.58/19   2.26/10   2.59/7    3.54/8    4.36/7    5.44/6    6.16/4    6.44/4  
    Dudnik Team                           1.00/29   0.58/18   0.28/5    0.33/2    0.55/6    0.42/2    1.08/5    0.32/11   0.28/2  
  5 Pawlak Aleksander, Sebastian  0b.PK  6.56  0.25/4    0.57/2    1.47/5    2.24/5    3.34/6    4.23/5    5.35/4    6.16/4    6.56/5  
    Pawlak Team                           0.25/4    0.32/1*   0.50/27   0.37/5    1.10/15   0.49/7    1.12/6    0.41/24   0.40/24 
  6 Olek Bek                   0b.PK  7.07  0.27/7    1.16/7    1.48/6    2.46/6    3.41/7    4.24/6    5.52/7    6.32/7    7.07/6  
    SP 71 ŁódŸ                            0.27/7    0.49/12   0.32/11   0.58/17   0.55/6    0.43/3    1.28/13   0.40/23   0.35/14 
  7 Baranowicz Milena          0b.PK  7.11  0.57/28   1.47/15   2.24/9    3.13/9    4.06/10   4.53/8    6.10/9    6.44/8    7.11/7  
    SP 41 ŁódŸ                            0.57/28   0.50/13   0.37/18   0.49/12   0.53/1*   0.47/5    1.17/8    0.34/14   0.27/1* 
  8 Roethel Roma               0b.PK  7.47  0.19/1*   0.54/1*   1.42/4    2.20/4    3.25/5    4.13/4    6.09/8    7.07/9    7.47/9  
    Roethel Team                          0.19/1*   0.35/2    0.48/24   0.38/6    1.05/13   0.48/6    1.56/24   0.58/36   0.40/24 
  9 Greszkiewicz Amelia        0b.PK  7.54  0.36/14   1.16/7    2.11/7    3.00/8    3.59/9    4.59/9    6.38/10   7.12/10   7.54/10 
    SP 158 ŁódŸ                           0.36/14   0.40/6    0.55/28   0.49/12   0.59/8    1.00/16   1.39/16   0.34/14   0.42/28 
 10 Baranowicz Adam            0b.PK  8.12  1.57/35   2.39/30   3.11/25   4.11/23   5.04/15   5.54/14   7.15/13   7.44/11   8.12/11 
    SP 41 ŁódŸ                            1.57/35   0.42/8    0.32/11   1.00/20   0.53/1*   0.50/9    1.21/9    0.29/5    0.28/2  
 11 Lisowska Anna              0b.PK  8.27  1.59/37   2.40/31   3.12/26   4.13/25   5.07/16   6.00/15   7.21/15   7.52/12   8.27/12 
    SP 41 ŁódŸ                            1.59/37   0.41/7    0.32/11   1.01/21   0.54/3    0.53/11   1.21/9    0.31/9    0.35/14 
 12 Rabiega Mateusz            0b.PK  8.28  1.58/36   2.50/34   3.23/29   4.13/25   5.14/18   6.06/16   7.22/16   7.54/14   8.28/13 
    SP 41 ŁódŸ                            1.58/36   0.52/14   0.33/14   0.50/14   1.01/10   0.52/10   1.16/7    0.32/11   0.34/12 
 13 Trepczyńska Hania          0b.PK  8.30  0.39/16   1.33/12   2.37/14   3.16/11   4.10/11   5.05/10   6.49/11   7.57/15   8.30/14 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     0.39/16   0.54/16   1.04/32   0.39/8    0.54/3    0.55/13   1.44/18   1.08/40   0.33/7  
 14 Domagała Konrad            0b.PK  8.37  0.52/26   1.48/16   2.33/13   3.18/12   4.29/13   5.35/11   7.16/14   8.04/16   8.37/15 
    SP w Sokolnikach                      0.52/26   0.56/17   0.45/20   0.45/10   1.11/16   1.06/20   1.41/17   0.48/30   0.33/7  
 15 Charuba Marysia            0b.PK  8.42  0.30/11   1.18/9    2.32/12   3.14/10   4.18/12   5.36/12   7.01/12   7.52/12   8.42/16 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     0.30/11   0.48/11   1.14/36   0.42/9    1.04/12   1.18/23   1.25/12   0.51/33   0.50/33 
 16 Wrona Małgosia, Marta, Jarosław  0b.PK  9.07  0.53/27   1.46/14   3.54/31   5.12/32   6.11/29   7.04/19   8.07/18   8.34/17   9.07/17 
    SP 158 ŁódŸ                           0.53/27   0.53/15   2.08/39   1.18/28   0.59/8    0.53/11   1.03/1*   0.27/3    0.33/7  
 17 Dajcz Blanka               0b.PK  9.26  0.19/1*   3.24/36   3.46/30   4.18/28   5.35/22   6.33/17   8.25/19   8.54/19   9.26/18 
    SP 3 Pabianice                        0.19/1*   3.05/40   0.22/2    0.32/1*   1.17/18   0.58/15   1.52/20   0.29/5    0.32/5  
 18 Błoch Krzyœ, Andrzej       0b.PK  9.32  0.29/8    1.29/11   2.27/11   3.21/13   4.42/14   5.46/13   7.38/17   8.40/18   9.32/19 
    Błoch Team                            0.29/8    1.00/19   0.58/30   0.54/16   1.21/22   1.04/19   1.52/20   1.02/39   0.52/34 
 19 Dudnik Jurij               0b.PK  9.51  1.03/31   2.10/22   2.43/18   3.42/15   6.01/26   6.56/18   8.33/20   9.16/20   9.51/20 
    Dudnik Team                           1.03/31   1.07/23   0.33/14   0.59/18   2.19/35   0.55/13   1.37/15   0.43/26   0.35/14 
 20 Karpiński Krzysztof        0b.PK  9.58  0.35/12   1.19/10   2.20/8    3.26/14   5.12/17   7.27/22   8.49/21   9.26/21   9.58/21 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     0.35/12   0.44/9    1.01/31   1.06/23   1.46/25   2.15/33   1.22/11   0.37/20   0.32/5  
 21 Latri Nadia                0b.PK 10.37  0.35/12   2.22/27   2.48/20   4.09/21   5.56/24   7.17/20   9.21/22  10.02/23  10.37/22 
    SP 139 ŁódŸ                           0.35/12   1.47/32   0.26/4    1.21/29   1.47/26   1.21/24   2.04/28   0.41/24   0.35/14 
 22 Partyka Zosia              0b.PK 10.38  0.40/17   2.24/28   2.49/22   4.10/22   6.01/26   7.26/21   9.25/23  10.01/22  10.38/23 
    SP 139 ŁódŸ                           0.40/17   1.44/31   0.25/3    1.21/29   1.51/28   1.25/26   1.59/25   0.36/18   0.37/21 
 23 Wojdera Adam               0b.PK 11.37  0.41/20   2.07/20   2.41/17   4.04/19   5.22/19   8.30/32  10.21/31  11.04/27  11.37/24 
    SP 41 ŁódŸ                            0.41/20   1.26/25   0.34/17   1.23/31   1.18/20   3.08/36   1.51/19   0.43/26   0.33/7  
 24 Latri Ines                 0b.PK 11.45  0.38/15   2.20/26   3.05/24   4.11/23   6.05/28   7.33/23  10.02/24  10.41/24  11.45/25 
    SP 139 ŁódŸ                           0.38/15   1.42/30   0.45/20   1.06/23   1.54/29   1.28/27   2.29/31   0.39/21   1.04/37 
 24 Ciupa Wojtek               0b.PK 11.45  0.48/23   1.53/18   3.02/23   3.53/17   5.32/21   7.37/26  10.11/26  11.01/26  11.45/25 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     0.48/23   1.05/21   1.09/34   0.51/15   1.39/24   2.05/31   2.34/35   0.50/32   0.44/32 
 26 Osuchowski Maksymilian     0b.PK 11.47  0.40/17   2.10/22   2.40/15   4.08/20   5.25/20   8.26/31  10.20/29  11.08/28  11.47/27 
    SP 41 ŁódŸ                            0.40/17   1.30/28   0.30/8    1.28/32   1.17/18   3.01/35   1.54/23   0.48/30   0.39/23 
 27 Latri Sara                 0b.PK 11.50  0.40/17   2.28/29   3.17/27   4.16/27   6.13/30   7.37/26  10.07/25  10.46/25  11.50/28 
    SP 139 ŁódŸ                           0.40/17   1.48/33   0.49/26   0.59/18   1.57/31   1.24/25   2.30/32   0.39/21   1.04/37 
 28 Warchulski Jan             0b.PK 12.01  0.41/20   2.07/20   2.40/15   4.19/29   5.38/23   8.24/30  10.17/27  11.18/30  12.01/29 
    SP 41 ŁódŸ                            0.41/20   1.26/25   0.33/14   1.39/33   1.19/21   2.46/34   1.53/22   1.01/38   0.43/30 
 29 Witkowska Agata            0b.PK 12.04  0.48/23   1.51/17   2.47/19   3.52/16   7.20/37   8.23/29  10.54/32  11.29/31  12.04/30 
    SP 202 ŁódŸ                           0.48/23   1.03/20   0.56/29   1.05/22   3.28/37   1.03/17   2.31/33   0.35/17   0.35/14 
 30 Mituta Agnieszka, Bšk Zuzanna  0b.PK 12.19  1.01/30   3.23/35   3.54/31   5.01/31   6.33/31   7.36/25  10.17/27  11.09/29  12.19/31 
    SP 138 ŁódŸ                           1.01/30   2.22/39   0.31/10   1.07/25   1.32/23   1.03/17   2.41/37   0.52/34   1.10/39 
 31 Komsa Ola                  0b.PK 13.25  0.29/8    1.41/13   2.48/20   3.57/18   5.56/24   7.34/24  10.20/29  11.49/32  13.25/32 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     0.29/8    1.12/24   1.07/33   1.09/27   1.59/32   1.38/28   2.46/38   1.29/42   1.36/41 
 32 Roethel Klara              0b.PK 13.27  0.47/22   2.13/25   3.22/28   4.29/30   6.34/32   8.14/28  11.02/33  12.00/33  13.27/33 
    Roethel Team                          0.47/22   1.26/25   1.09/34   1.07/25   2.05/34   1.40/29   2.48/40   0.58/36   1.27/40 
 33 Adamkiewicz-Łapka Marcel, Łapka Tomasz  0b.PK 13.37  2.08/38   6.27/41   6.46/39   8.47/35  10.01/40  11.10/38  12.43/34  13.09/34  13.37/34 
    SP 158 ŁódŸ                           2.08/38   4.19/41   0.19/1*   2.01/34   1.14/17   1.09/21   1.33/14   0.26/1*   0.28/2  
 34 Chmielewski Wojciech, Michał  0b.PK 14.42  1.04/32   2.10/22   4.10/33   7.13/34   9.00/38  10.16/33  12.48/35  13.43/39  14.42/39 
    Chmielewski T.                        1.04/32   1.06/22   2.00/38   3.03/37   1.47/26   1.16/22   2.32/34   0.55/35   0.59/36 
 35 Ptak Julia                 0b.PK 16.54  1.07/33   2.43/32   7.16/40   9.22/36  11.18/41  13.11/40  15.46/41  16.16/40  16.54/40 
    SP 1 Wieruszów                        1.07/33   1.36/29   4.33/40   2.06/36   1.56/30   1.53/30   2.35/36   0.30/8    0.38/22 
 36 Chmielecka Zosia           0b.PK 18.40  0.50/25   2.49/33   4.27/34   6.29/33   9.26/39  11.34/39  15.04/40  16.32/41  18.40/41 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     0.50/25   1.59/38   1.38/37   2.02/35   2.57/36   2.08/32   3.30/41   1.28/41   2.08/42 
 37 Łaska Martyna              0b.PK 23.25  1.25/34   7.11/42  11.53/41  12.40/37  14.41/42  19.09/41  21.56/42  22.43/42  23.25/42 
    SP 138 ŁódŸ                           1.25/34   5.46/42   4.42/41   0.47/11   2.01/33   4.28/41   2.47/39   0.47/29   0.42/28 
 38 Ledzion Maciej             1b.PK 14.05  2.46/40   4.37/37   5.25/36       /     7.12/33  10.59/34  13.05/36  13.32/35  14.05/35 
    SP 71 ŁódŸ                            2.46/40   1.51/34   0.48/24       /         /     3.47/38   2.06/29   0.27/3    0.33/7  
 39 Ledzion Krzysztof          1b.PK 14.09  2.42/39   4.38/38   5.25/36       /     7.17/35  11.05/36  13.07/37  13.33/36  14.09/36 
    SP 71 ŁódŸ                            2.42/39   1.56/37   0.47/23       /         /     3.48/39   2.02/27   0.26/1*   0.36/20 
 40 Ledzion Marcelina          1b.PK 14.16  2.48/41   4.40/39   5.25/36       /     7.18/36  11.08/37  13.08/38  13.41/38  14.16/37 
    SP 71 ŁódŸ                            2.48/41   1.52/35   0.45/20       /         /     3.50/40   2.00/26   0.33/13   0.35/14 
 41 Ledzion Marianna           1b.PK 14.18  2.51/42   4.43/40   5.22/35       /     7.15/34  11.00/35  13.09/39  13.38/37  14.18/38 
    SP 71 ŁódŸ                            2.51/42   1.52/35   0.39/19       /         /     3.45/37   2.09/30   0.29/5    0.40/24 
 42 Kozłowska Juzefina         3b.PK  7.17  0.29/8    1.14/6        /         /     3.14/4        /     5.35/4    6.21/6    7.17/8  
    indywidualnie                         0.29/8    0.45/10       /         /         /         /         /     0.46/28   0.56/35 
    Andrzejczak Marcelina      NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SP 158 ŁódŸ                               /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Owczarek Alan, Adrian      NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SP 158 ŁódŸ                               /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Boryczka Ewa               NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SP 34 ŁódŸ                                /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KV          3.8km    0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-43      2-64      3-56      4-32      5-70      6-33      7-48      8-52      9-55     10-35     11-59     12-37    
                                      13-38     14-39     15-99    
  1 Sztranek Iwona                 41.25  5.55/5    7.21/5   11.10/4   12.10/3   14.36/3   15.58/3   18.06/3   24.58/1*  27.36/1*  31.06/1*  34.46/1*  36.59/1* 
    UKS Azymut Pabianice                  5.55/5    1.26/5    3.49/2    1.00/2    2.26/1*   1.22/5    2.08/1*   6.52/1*   2.38/2    3.30/2    3.40/1*   2.13/2  
                                         38.10/1*  39.35/1*  40.48/1*  41.25/1* 
                                          1.11/1*   1.25/1*   1.13/1*   0.37/2  
  2 Deredos Nina                   44.59  4.35/4    5.54/4   10.43/3   12.17/4   14.58/4   16.11/4   19.01/4   27.01/2   29.31/2   32.51/2   37.54/2   39.57/2  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     4.35/4    1.19/3    4.49/4    1.34/5    2.41/2    1.13/3    2.50/5    8.00/2    2.30/1*   3.20/1*   5.03/2    2.03/1* 
                                         41.16/2   42.50/2   44.16/2   44.59/2  
                                          1.19/2    1.34/4    1.26/4    0.43/4  
  3 Bojanowska Beata               50.31  3.56/3    5.14/3   10.02/2   11.02/2   14.12/2   15.25/2   18.01/2   28.41/3   31.47/3   35.56/3   41.54/3   45.29/3  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     3.56/3    1.18/2    4.48/3    1.00/2    3.10/3    1.13/3    2.36/4   10.40/3    3.06/3    4.09/4    5.58/5    3.35/4  
                                         47.03/3   48.30/3   49.56/3   50.31/3  
                                          1.34/4    1.27/2    1.26/4    0.35/1* 
  4 Łšcka-Machowska Magdalena      55.10  3.32/2    4.35/2   11.20/5   12.25/5   16.21/5   17.18/5   19.48/5   31.50/5   38.13/5   42.02/4   47.32/4   50.00/4  
    OSiR G. Kalwaria                      3.32/2    1.03/1*   6.45/5    1.05/4    3.56/5    0.57/1*   2.30/3   12.02/4    6.23/5    3.49/3    5.30/4    2.28/3  
                                         51.43/4   53.12/4   54.32/4   55.10/4  
                                          1.43/5    1.29/3    1.20/2    0.38/3  
  5 Ciupa Monika                   64.35  3.10/1*   4.34/1*   8.20/1*   9.19/1*  13.06/1*  14.10/1*  16.29/1*  30.34/4   34.48/4   47.55/5   53.17/5   59.18/5  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     3.10/1*   1.24/4    3.46/1*   0.59/1*   3.47/4    1.04/2    2.19/2   14.05/5    4.14/4   13.07/5    5.22/3    6.01/5  
                                         60.38/5   62.24/5   63.48/5   64.35/5  
                                          1.20/3    1.46/5    1.24/3    0.47/5  
    Lisiak Elżbieta            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Orientuœ ŁódŸ                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         2.6km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-36      7-37      8-38      9-39     10-99    
  1 Wiœniewski Adam                28.07  2.14/1*   5.03/1*   7.13/1*  10.42/2   14.43/2   19.08/2   22.53/2   24.39/2   26.18/2   27.40/1*  28.07/1* 
    SP 17 Pabianice                       2.14/1*   2.49/2    2.10/2    3.29/5    4.01/3    4.25/1*   3.45/7    1.46/4    1.39/2    1.22/3    0.27/1* 
  2 Cegiełka Konrad                31.46  2.26/2    6.01/3    8.41/3   13.26/4   17.42/4   22.16/3   26.00/3   27.46/3   29.29/3   31.10/2   31.46/2  
    SP Ochędzyn                           2.26/2    3.35/4    2.40/7    4.45/8    4.16/4    4.34/2    3.44/6    1.46/4    1.43/3    1.41/5    0.36/5  
  3 Bartos Ryszard                 32.40  4.54/8    8.46/5   11.48/6   16.31/7   20.30/6   25.43/6   27.58/5   29.24/5   31.09/5   32.10/3   32.40/3  
    SP 79 ŁódŸ                            4.54/8    3.52/5    3.02/8    4.43/7    3.59/2    5.13/5    2.15/1*   1.26/2    1.45/5    1.01/1*   0.30/2  
  4 Trepczyński Franciszek         33.13  2.43/4    5.30/2    7.23/2    9.59/1*  13.14/1*  18.19/1*  21.35/1*  23.15/1*  24.47/1*  32.39/4   33.13/4  
    SP 120 ŁódŸ                           2.43/4    2.47/1*   1.53/1*   2.36/4    3.15/1*   5.05/3    3.16/5    1.40/3    1.32/1*   7.52/8    0.34/4  
  5 Warszawski Edward              35.30  3.03/5    6.36/4    9.02/4   10.57/3   16.17/3   22.24/4   26.14/4   28.29/4   31.05/4   34.54/6   35.30/5  
    SP 101                                3.03/5    3.33/3    2.26/3    1.55/1*   5.20/6    6.07/7    3.50/8    2.15/7    2.36/6    3.49/7    0.36/5  
  6 Grzesik Hubert                 35.34  3.54/6    8.54/6   11.30/5   13.50/5   19.34/5   24.51/5   28.03/6   30.01/6   32.54/6   34.47/5   35.34/6  
    SP Ochędzyn                           3.54/6    5.00/6    2.36/5    2.20/3    5.44/7    5.17/6    3.12/4    1.58/6    2.53/7    1.53/6    0.47/8  
  7 Magdziarz–Dyło Jan             35.54  4.38/7   13.51/8   16.27/8   18.36/8   23.38/7   28.46/7   31.01/7   32.23/7   34.07/7   35.12/7   35.54/7  
    SP 34 ŁódŸ                            4.38/7    9.13/8    2.36/5    2.09/2    5.02/5    5.08/4    2.15/1*   1.22/1*   1.44/4    1.05/2    0.42/7  
  8 Smoliński Paweł                41.14  2.33/3    9.22/7   11.48/6   15.36/6   24.07/8   31.11/8   33.50/8   36.18/8   39.15/8   40.41/8   41.14/8  
    SP 79 ŁódŸ                            2.33/3    6.49/7    2.26/3    3.48/6    8.31/8    7.04/8    2.39/3    2.28/8    2.57/8    1.26/4    0.33/3  
    Łubisz Łukasz              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SP 3 Pabianice                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         2.8km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-31      3-56      4-32      5-33      6-34      7-35      8-71      9-37     10-38     11-39     12-99    
                                     
  1 Narożny Kacper                 23.21  2.45/1*   3.41/1*   6.02/1*   6.46/1*   8.20/1*  10.23/1*  13.12/1*  17.48/1*  19.56/1*  20.51/1*  22.01/1*  22.59/1* 
    SP Niwiska                            2.45/1*   0.56/2    2.21/1*   0.44/1*   1.34/1*   2.03/4    2.49/2    4.36/5    2.08/2    0.55/2    1.10/1*   0.58/2  
                                         23.21/1* 
                                          0.22/1* 
  2 Rzeńca Tomasz                  24.28  4.00/6    4.52/4    7.51/3    8.48/3   10.27/2   11.58/2   14.37/2   18.04/2   21.05/2   21.56/2   23.07/2   24.03/2  
    SP 34 ŁódŸ                            4.00/6    0.52/1*   2.59/2    0.57/2    1.39/2    1.31/1*   2.39/1*   3.27/3    3.01/5    0.51/1*   1.11/2    0.56/1* 
                                         24.28/2  
                                          0.25/2  
  3 Ciupa Jan                      25.45  3.11/3    4.18/3    8.02/4    9.17/4   11.20/4   13.29/4   16.49/4   19.43/3   21.55/3   22.56/3   24.11/3   25.18/3  
    SP 184 ŁódŸ                           3.11/3    1.07/4    3.44/4    1.15/5    2.03/3    2.09/5    3.20/4    2.54/1*   2.12/3    1.01/4    1.15/3    1.07/3  
                                         25.45/3  
                                          0.27/3  
  4 Domagała Jakub                 29.56  3.03/2    4.17/2    7.37/2    8.38/2   10.43/3   12.17/3   15.47/3   24.04/5   25.52/4   26.58/4   28.13/4   29.26/4  
    SP w Sokolnikach                      3.03/2    1.14/5    3.20/3    1.01/3    2.05/5    1.34/2    3.30/5    8.17/7    1.48/1*   1.06/5    1.15/3    1.13/5  
                                         29.56/4  
                                          0.30/7  
  5 Wiœniewski Jakub               30.36  3.38/4    5.13/7   10.59/5   12.15/5   14.19/5   15.59/5   19.57/5   23.37/4   26.03/5   27.24/5   28.49/5   30.06/5  
    SP 17 Pabianice                       3.38/4    1.35/8    5.46/6    1.16/6    2.04/4    1.40/3    3.58/6    3.40/4    2.26/4    1.21/6    1.25/5    1.17/7  
                                         30.36/5  
                                          0.30/7  
  6 Ziółkiewicz Jan                34.10  4.14/7    5.10/6   11.45/6   13.45/6   16.08/6   20.21/6   23.39/6   27.02/6   30.09/6   31.04/6   32.33/6   33.41/6  
    SP 202 ŁódŸ                           4.14/7    0.56/2    6.35/7    2.00/9    2.23/6    4.13/6    3.18/3    3.23/2    3.07/6    0.55/2    1.29/6    1.08/4  
                                         34.10/6  
                                          0.29/4  
  7 Krawczyk Piotr                 51.58  5.12/9    7.22/9   12.56/7   14.48/7   17.21/7   27.15/9   32.16/9   43.27/8   46.49/8   48.26/8   50.14/8   51.29/7  
    SP 13 Pabianice                       5.12/9    2.10/9    5.34/5    1.52/8    2.33/7    9.54/9    5.01/7   11.11/8    3.22/7    1.37/8    1.48/7    1.15/6  
                                         51.58/7  
                                          0.29/4  
  8 Wojciechowski Igor             53.01  4.58/8    6.24/8   14.20/8   15.31/8   18.41/8   23.34/7   31.31/8   39.13/7   44.32/7   46.29/7   48.58/7   51.46/8  
    SP 158 ŁódŸ                           4.58/8    1.26/7    7.56/8    1.11/4    3.10/9    4.53/8    7.57/9    7.42/6    5.19/9    1.57/9    2.29/9    2.48/9  
                                         53.01/8  
                                          1.15/9  
  9 Słomczyński Filip              55.00  3.46/5    5.03/5   15.17/9   16.41/9   19.24/9   24.07/8   30.00/7   46.08/9   49.45/9   51.16/9   53.10/9   54.31/9  
    SP 184 ŁódŸ                           3.46/5    1.17/6   10.14/9    1.24/7    2.43/8    4.43/7    5.53/8   16.08/9    3.37/8    1.31/7    1.54/8    1.21/8  
                                         55.00/9  
                                          0.29/4  
    Karpiński Szymon           NKl            /     9.45/    14.47/    15.49/    18.00/    21.20/    27.53/         /    47.50/    49.25/    52.57/    54.13/   
    SP 34 ŁódŸ                                /         /     5.02/     1.02/     2.11/     3.20/     6.33/         /         /     1.35/     3.32/     1.16/   
                                         54.52/   
                                          0.39/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14A        3.5km    0m 17k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-41      2-64      3-43      4-31      5-56      6-57      7-70      8-34      9-40     10-52     11-54     12-58    
                                      13-59     14-37     15-38     16-39     17-99    
  1 Lisiak Adam                    35.54  1.40/2    3.18/2    4.59/2    6.39/2    8.47/2   10.48/1*  15.58/2   16.37/1*  19.35/1*  21.26/1*  24.17/1*  28.36/1* 
    SP 202 ŁódŸ                           1.40/2    1.38/2    1.41/5    1.40/5    2.08/1*   2.01/1*   5.10/8    0.39/5    2.58/2    1.51/1*   2.51/7    4.19/3  
                                         30.24/1*  32.32/1*  33.24/1*  34.33/1*  35.33/1*  35.54/1* 
                                          1.48/1*   2.08/4    0.52/1*   1.09/3    1.00/3    0.21/1* 
  2 Wesołowski Oskar               42.16  3.36/5    8.23/7    9.35/6   11.23/6   13.56/6   19.23/4   22.29/4   22.54/4   26.05/2   28.57/2   30.18/2   34.34/2  
    SP 9 Pabianice                        3.36/5    4.47/8    1.12/1*   1.48/7    2.33/3    5.27/4    3.06/2    0.25/1*   3.11/4    2.52/8    1.21/1*   4.16/2  
                                         36.48/2   38.45/2   39.43/2   40.52/2   41.49/2   42.16/2  
                                          2.14/3    1.57/3    0.58/5    1.09/3    0.57/1*   0.27/6  
  3 Łšcki Jakub                    43.20  1.19/1*   2.51/1*   4.51/1*   5.54/1*   8.05/1*  10.53/2   15.56/1*  16.49/2   26.54/3   29.28/3   31.17/3   35.16/3  
    OSiR G. Kalwaria                      1.19/1*   1.32/1*   2.00/6    1.03/3    2.11/2    2.48/2    5.03/7    0.53/7   10.05/8    2.34/6    1.49/6    3.59/1* 
                                         37.17/3   39.58/3   40.51/3   41.57/3   42.57/3   43.20/3  
                                          2.01/2    2.41/8    0.53/2    1.06/1*   1.00/3    0.23/2  
  4 Sieroń Karol                   45.43  6.48/8   11.21/8   12.34/8   14.17/7   17.15/7   22.28/5   25.39/5   26.10/5   29.12/4   31.43/4   33.14/4   37.43/4  
    SP Chechło                            6.48/8    4.33/7    1.13/2    1.43/6    2.58/6    5.13/3    3.11/3    0.31/3    3.02/3    2.31/5    1.31/4    4.29/5  
                                         40.00/4   41.51/4   42.48/4   44.02/4   45.11/4   45.43/4  
                                          2.17/4    1.51/2    0.57/3    1.14/6    1.09/6    0.32/7  
  5 Durma Jerzy                    48.12  3.40/6    6.12/5    7.40/4    8.56/4   11.37/3   25.25/7   28.43/8   29.08/6   32.02/6   34.52/6   36.16/6   40.37/6  
    SP 13 Pabianice                       3.40/6    2.32/5    1.28/4    1.16/4    2.41/4   13.48/8    3.18/4    0.25/1*   2.54/1*   2.50/7    1.24/2    4.21/4  
                                         42.59/6   44.44/5   45.41/5   46.48/5   47.47/5   48.12/5  
                                          2.22/5    1.45/1*   0.57/3    1.07/2    0.59/2    0.25/4  
  6 Kowalczyk Mateusz              49.35  3.29/4    5.55/4    7.59/5    8.59/5   11.42/4   18.25/3   22.14/3   22.48/3   30.11/5   32.29/5   33.53/5   40.21/5  
    SP 138 ŁódŸ                           3.29/4    2.26/4    2.04/7    1.00/2    2.43/5    6.43/6    3.49/5    0.34/4    7.23/7    2.18/3    1.24/2    6.28/7  
                                         42.50/5   45.04/6   46.18/6   48.05/6   49.11/6   49.35/6  
                                          2.29/6    2.14/5    1.14/6    1.47/8    1.06/5    0.24/3  
  7 Fronia Jakub                   55.46  5.15/7    8.21/6    9.41/7   14.28/8   17.55/8   24.18/6   28.20/6   29.10/7   35.58/7   38.22/7   40.07/7   45.59/7  
    SP Galewice                           5.15/7    3.06/6    1.20/3    4.47/8    3.27/7    6.23/5    4.02/6    0.50/6    6.48/5    2.24/4    1.45/5    5.52/6  
                                         48.45/7   51.08/7   52.27/7   54.02/7   55.13/7   55.46/7  
                                          2.46/8    2.23/7    1.19/7    1.35/7    1.11/8    0.33/8  
  8 Hryciuk Mikołaj                60.09  2.18/3    4.13/3    6.49/3    7.47/3   11.55/5   25.39/8   28.37/7   30.34/8   37.30/8   39.45/8   43.34/8   50.55/8  
    SP w Sokolnikach                      2.18/3    1.55/3    2.36/8    0.58/1*   4.08/8   13.44/7    2.58/1*   1.57/8    6.56/6    2.15/2    3.49/8    7.21/8  
                                         53.32/8   55.49/8   57.22/8   58.34/8   59.44/8   60.09/8  
                                          2.37/7    2.17/6    1.33/8    1.12/5    1.10/7    0.25/4  
    Marszałek Alan             NKl        7.39/    11.09/    12.47/    17.21/    21.10/    27.23/    31.32/    32.14/    39.07/         /    43.20/    49.05/   
    SP w Sokolnikach                      7.39/     3.30/     1.38/     4.34/     3.49/     6.13/     4.09/     0.42/     6.53/         /         /     5.45/   
                                         51.43/    54.10/    55.29/    57.39/    58.55/    59.20/   
                                          2.38/     2.27/     1.19/     2.10/     1.16/     0.25/   
    Łubisz Dominik             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SP 3 Pabianice                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14B        3.0km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-72      3-32      4-33      5-48      6-34      7-35      8-71      9-59     10-38     11-39     12-99    
                                     
  1 Angiel Robert                  40.23  2.56/4    6.03/4    9.36/4   11.49/4   15.48/4   18.39/3   21.54/2   28.37/3   31.15/2   37.21/2   38.53/2   39.50/1* 
    SP 138 ŁódŸ                           2.56/4    3.07/3    3.33/5    2.13/3    3.59/4    2.51/2    3.15/1*   6.43/3    2.38/3    6.06/4    1.32/3    0.57/1* 
                                         40.23/1* 
                                          0.33/4  
  2 Korek Kacper                   42.03  1.58/1*   5.09/2    7.06/1*  10.52/3   13.26/3   16.13/2   19.57/1*  27.24/1*  28.35/1*  33.11/1*  34.51/1*  41.31/2  
    SP w Sokolnikach                      1.58/1*   3.11/4    1.57/1*   3.46/5    2.34/1*   2.47/1*   3.44/3    7.27/4    1.11/2    4.36/2    1.40/4    6.40/5  
                                         42.03/2  
                                          0.32/2  
  3 Matczak Wojciech               49.29  2.32/2    5.01/1*   7.20/2    9.19/1*  12.10/1*  21.25/4   24.55/3   28.28/2   40.05/3   46.27/3   47.51/3   48.57/3  
    SP 101                                2.32/2    2.29/1*   2.19/4    1.59/2    2.51/3    9.15/5    3.30/2    3.33/1*  11.37/5    6.22/5    1.24/1*   1.06/2  
                                         49.29/3  
                                          0.32/2  
  4 Kędzia Kacper                  52.25  2.50/3    5.36/3    7.47/3    9.40/2   12.27/2   15.25/1*  36.24/5   42.31/4   43.30/4   48.54/4   50.22/4   51.58/4  
    SP Bolesławiec                        2.50/3    2.46/2    2.11/3    1.53/1*   2.47/2    2.58/3   20.59/5    6.07/2    0.59/1*   5.24/3    1.28/2    1.36/4  
                                         52.25/4  
                                          0.27/1* 
  5 Kroszczyński Michał            55.27  3.25/5   15.12/5   17.15/5   20.11/5   24.17/5   28.21/5   33.28/4   44.17/5   46.58/5   51.24/5   53.12/5   54.44/5  
    SP 138 ŁódŸ                           3.25/5   11.47/5    2.03/2    2.56/4    4.06/5    4.04/4    5.07/4   10.49/5    2.41/4    4.26/1*   1.48/5    1.32/3  
                                         55.27/5  
                                          0.43/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16A        4.3km    0m 20k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-64      3-44      4-45      5-65      6-70      7-34      8-49      9-50     10-52     11-51     12-54    
                                      13-55     14-56     15-60     16-59     17-38     18-39     19-63     20-99    
  1 Ledzion Piotr                  51.30  2.36/1*   3.15/1*   4.45/1*   7.22/1*  13.54/1*  16.10/1*  17.53/1*  21.45/1*  23.33/1*  28.20/1*  30.21/1*  36.59/1* 
    XXXIII LO                             2.36/1*   0.39/1*   1.30/1*   2.37/1*   6.32/1*   2.16/1*   1.43/1*   3.52/1*   1.48/1*   4.47/1*   2.01/1*   6.38/1* 
                                         38.15/1*  42.51/1*  45.06/1*  46.27/1*  48.59/1*  49.58/1*  50.26/1*  51.04/1*  51.30/1* 
                                          1.16/1*   4.36/1*   2.15/1*   1.21/1*   2.32/1*   0.59/1*   0.28/1*   0.38/1*   0.26/1* 
    Zabuski Jakub              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Gim 38                                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16B        3.3km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-56      3-32      4-65      5-46      6-48      7-35      8-72      9-37     10-38     11-39     12-99    
                                     
  1 Małecki Marcel                 28.50  2.48/2    6.06/2    6.54/2    8.51/1*  13.02/1*  15.44/1*  20.16/1*  22.39/1*  25.09/1*  26.12/1*  27.22/1*  28.24/1* 
    SP Ochędzyn                           2.48/2    3.18/2    0.48/1*   1.57/1*   4.11/8    2.42/8    4.32/1*   2.23/1*   2.30/1*   1.03/2    1.10/2    1.02/3  
                                         28.50/1* 
                                          0.26/3  
  2 Malik Patryk                   31.10  5.14/8    8.21/4    9.13/3   12.52/3   15.42/3   16.47/3   21.35/3   24.11/2   28.00/3   28.49/3   29.50/2   30.44/2  
    SP w Sokolnikach                      5.14/8    3.07/1*   0.52/2    3.39/3    2.50/6    1.05/4    4.48/3    2.36/2    3.49/6    0.49/1*   1.01/1*   0.54/1* 
                                         31.10/2  
                                          0.26/3  
  3 Krawczyk Makary                31.55  1.11/1*   5.15/1*   6.25/1*  12.40/2   15.09/2   16.13/2   21.28/2   24.40/3   27.20/2   28.32/2   30.00/3   31.26/3  
    SP 1 Koluszki                         1.11/1*   4.04/3    1.10/5    6.15/8    2.29/3    1.04/3    5.15/4    3.12/8    2.40/3    1.12/4    1.28/8    1.26/8  
                                         31.55/3  
                                          0.29/6  
  4 Antosik Marceli                33.10  3.43/4   10.28/6   11.53/6   14.38/6   17.34/6   18.33/5   23.51/4   26.37/4   29.16/4   30.25/4   31.41/4   32.45/4  
    PLPŁ                                  3.43/4    6.45/6    1.25/9    2.45/2    2.56/7    0.59/1*   5.18/5    2.46/4    2.39/2    1.09/3    1.16/3    1.04/4  
                                         33.10/4  
                                          0.25/2  
  5 Grzelak Kamil                  37.36  3.24/3    8.01/3    9.19/4   14.35/5   17.07/5   21.21/6   27.24/6   30.04/6   33.32/6   34.48/5   36.08/5   37.06/5  
    SP 1 Koluszki                         3.24/3    4.37/4    1.18/8    5.16/6    2.32/4    4.14/9    6.03/6    2.40/3    3.28/5    1.16/6    1.20/5    0.58/2  
                                         37.36/5  
                                          0.30/9  
  6 Malecha Rafał                  38.41  3.58/5    8.40/5    9.42/5   13.46/4   16.33/4   18.28/4   25.00/5   27.58/5   33.09/5   35.07/6   36.45/6   38.12/6  
    SP 1 Koluszki                         3.58/5    4.42/5    1.02/4    4.04/5    2.47/5    1.55/5    6.32/7    2.58/6    5.11/8    1.58/9    1.38/9    1.27/9  
                                         38.41/6  
                                          0.29/6  
  7 Antosik Patryk                 45.17  4.42/7   19.16/9   20.32/9   24.26/8   26.15/8   27.18/7   34.22/7   37.32/7   40.51/7   42.20/7   43.38/7   44.48/7  
    PLPŁ                                  4.42/7   14.34/9    1.16/7    3.54/4    1.49/1*   1.03/2    7.04/8    3.10/7    3.19/4    1.29/8    1.18/4    1.10/5  
                                         45.17/7  
                                          0.29/6  
  8 Dudek Filip                    49.20  4.12/6   11.07/7   12.17/7   17.47/7   25.23/7   27.39/8   37.43/8   41.05/8   45.05/8   46.20/8   47.41/8   48.54/8  
    SP 189 ŁódŸ                           4.12/6    6.55/7    1.10/5    5.30/7    7.36/9    2.16/6   10.04/9    3.22/9    4.00/7    1.15/5    1.21/6    1.13/6  
                                         49.20/8  
                                          0.26/3  
  9 Owczarczak Michał              88.10 10.46/9   19.10/8   20.02/8   64.56/9   67.22/9   69.43/9   74.23/9   77.15/9   83.39/9   85.00/9   86.21/9   87.46/9  
    SP 101                               10.46/9    8.24/8    0.52/2   44.54/9    2.26/2    2.21/7    4.40/2    2.52/5    6.24/9    1.21/7    1.21/6    1.25/7  
                                         88.10/9  
                                          0.24/1* 
    Kobus-Puchała Franciszek   NKl            /    25.44/    26.42/    69.43/    72.37/    78.40/    83.22/    86.01/    92.35/    94.01/    95.22/    96.35/   
    SP 1 Koluszki                             /         /     0.58/    43.01/     2.54/     6.03/     4.42/     2.39/     6.34/     1.26/     1.21/     1.13/   
                                         97.01/   
                                          0.26/   
    Sobieszek Damian           NKl        3.58/    33.20/    14.38/    29.14/    19.16/    23.07/    37.37/    42.52/    47.35/    49.22/    50.47/    52.02/   
    SP 1 Koluszki                         3.58/    29.22/         /    14.36/         /     3.51/    14.30/     5.15/     4.43/     1.47/     1.25/     1.15/   
                                         52.25/   
                                          0.23/   
    Suwalski Konrad            NKl        3.45/    10.11/    11.16/    19.32/    27.14/    30.18/    37.23/    40.29/    43.57/    45.29/    47.30/         /   
    SP 1 Koluszki                         3.45/     6.26/     1.05/     8.16/     7.42/     3.04/     7.05/     3.06/     3.28/     1.32/     2.01/         /   
                                         48.56/   
                                              /   
    Jaworski Aleks             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Gim 33 ŁódŸ                               /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    Sydor Hubert               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Gim 33 ŁódŸ                               /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18B        3.7km    0m 16k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-41      2-42      3-31      4-72      5-56      6-65      7-46      8-47      9-48     10-34     11-35     12-71    
                                      13-37     14-38     15-39     16-99    
  1 Szczerba Michał                58.55  5.03/1*   6.43/1*   8.40/1*  11.03/1*  13.57/1*  23.20/1*  26.35/1*  28.41/1*  31.19/1*  35.23/1*  41.50/1*  51.03/1* 
    XXIX LO ŁódŸ                          5.03/1*   1.40/1*   1.57/1*   2.23/1*   2.54/2    9.23/1*   3.15/2    2.06/1*   2.38/1*   4.04/1*   6.27/2    9.13/2  
                                         53.23/1*  54.44/1*  57.05/1*  58.19/1*  58.55/1* 
                                          2.20/1*   1.21/1*   2.21/2    1.14/1*   0.36/2  
  2 Wojciechowski Wiktor           74.54 11.08/2   12.51/2   14.58/2   17.45/2   20.27/2   30.39/2   33.48/2   36.43/2   44.13/2   54.08/2   58.52/2   66.16/2  
    XXIX LO ŁódŸ                         11.08/2    1.43/2    2.07/2    2.47/2    2.42/1*  10.12/2    3.09/1*   2.55/2    7.30/2    9.55/2    4.44/1*   7.24/1* 
                                         69.57/2   71.37/2   73.07/2   74.30/2   74.54/2  
                                          3.41/2    1.40/2    1.30/1*   1.23/2    0.24/1* 
    Król Diego                 NKl       22.44/    27.28/    29.17/    32.04/    35.36/    60.12/         /         /         /         /         /         /   
    PLPŁ                                 22.44/     4.44/     1.49/     2.47/     3.32/    24.36/         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /    96.05/   
                                              /         /         /         /         /   
    Morawski Mikołaj           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSP 10 ŁódŸ                               /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
    Białecki Patryk            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSP 9 ŁódŸ                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
    Gołębiowski Kamil          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSP 9 ŁódŸ                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
    Przybyła Wiktor            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSP 9 ŁódŸ                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: ME          5.3km    0m 26k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-41      2-42      3-43      4-44      5-45      6-46      7-47      8-48      9-49     10-50     11-52     12-51    
                                      13-53     14-54     15-55     16-56     17-57     18-58     19-59     20-60     21-38     22-61     23-62     24-39    
                                      25-63     26-99    
  1 Pabich Mariusz                 35.08  1.02/1*   2.19/4    3.29/1*   3.59/1*   4.48/1*   8.02/1*   9.13/1*  10.02/1*  12.58/1*  14.09/1*  15.43/1*  16.33/1* 
    UKS Azymut Pabianice                  1.02/1*   1.17/5    1.10/1*   0.30/1*   0.49/1*   3.14/1*   1.11/4    0.49/1*   2.56/1*   1.11/1*   1.34/1*   0.50/2  
                                         17.01/1*  19.54/1*  20.34/1*  23.19/1*  24.17/1*  27.26/1*  28.52/1*  29.32/1*  31.04/1*  32.10/1*  32.33/1*  33.42/1* 
                                          0.28/1*   2.53/7    0.40/1*   2.45/1*   0.58/1*   3.09/7    1.26/2    0.40/2    1.32/1*   1.06/3    0.23/2    1.09/1* 
                                         34.06/1*  34.43/1*  35.08/1* 
                                          0.24/2    0.37/2    0.25/3  
  2 Gryzio Łukasz                  36.58  1.04/2    2.17/1*   4.24/6    4.57/5    5.56/5    9.49/4   11.01/4   13.10/4   16.15/4   17.44/4   19.32/4   20.21/4  
    UKS Azymut Pabianice                  1.04/2    1.13/3    2.07/7    0.33/2    0.59/2    3.53/4    1.12/5    2.09/7    3.05/2    1.29/2    1.48/3    0.49/1* 
                                         20.51/3   22.18/3   23.00/3   25.51/2   27.05/2   28.54/2   30.25/2   31.05/2   32.58/2   33.58/2   34.24/2   35.33/2  
                                          0.30/2    1.27/3    0.42/2    2.51/2    1.14/3    1.49/2    1.31/4    0.40/2    1.53/2    1.00/2    0.26/5    1.09/1* 
                                         35.59/2   36.33/2   36.58/2  
                                          0.26/3    0.34/1*   0.25/3  
  3 Płóciennik Konrad              38.55  1.08/3    2.18/2    3.29/1*   4.34/2    5.51/3    9.09/2   10.14/2   11.18/2   14.32/2   16.18/2   18.42/3   19.35/2  
    ZS 2 Pabianice                        1.08/3    1.10/2    1.11/2    1.05/6    1.17/7    3.18/2    1.05/1*   1.04/5    3.14/3    1.46/6    2.24/6    0.53/3  
                                         20.08/2   21.33/2   22.15/2   27.58/4   29.18/4   31.02/3   32.25/3   33.03/3   35.00/3   35.59/3   36.21/3   37.30/3  
                                          0.33/4    1.25/1*   0.42/2    5.43/8    1.20/4    1.44/1*   1.23/1*   0.38/1*   1.57/3    0.59/1*   0.22/1*   1.09/1* 
                                         37.53/3   38.31/3   38.55/3  
                                          0.23/1*   0.38/3    0.24/1* 
  4 Chmielecki Piotr               40.46  1.13/4    2.18/2    4.03/4    4.45/4    5.44/2    9.36/3   10.41/3   11.34/3   14.56/3   16.30/3   18.33/2   20.08/3  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     1.13/4    1.05/1*   1.45/5    0.42/3    0.59/2    3.52/3    1.05/1*   0.53/2    3.22/4    1.34/4    2.03/4    1.35/8  
                                         21.49/4   23.15/4   24.03/4   27.48/3   29.01/3   31.08/4   32.48/4   33.29/4   36.15/4   37.32/4   37.56/4   39.09/4  
                                          1.41/8    1.26/2    0.48/4    3.45/4    1.13/2    2.07/3    1.40/5    0.41/4    2.46/7    1.17/4    0.24/3    1.13/4  
                                         39.39/4   40.21/4   40.46/4  
                                          0.30/5    0.42/6    0.25/3  
  5 Kalisiak Dawid                 49.37  1.29/5    2.47/5    3.58/3    4.41/3    5.54/4   11.16/6   12.26/5   14.48/7   21.02/6   23.48/6   26.02/7   27.01/7  
    UKS Azymut Pabianice                  1.29/5    1.18/7    1.11/2    0.43/4    1.13/5    5.22/7    1.10/3    2.22/8    6.14/6    2.46/8    2.14/5    0.59/5  
                                         27.36/7   29.15/7   30.20/6   34.36/7   36.22/6   39.06/6   41.21/6   42.07/6   44.45/6   46.06/6   46.33/6   47.55/6  
                                          0.35/5    1.39/5    1.05/6    4.16/5    1.46/6    2.44/6    2.15/7    0.46/5    2.38/4    1.21/6    0.27/6    1.22/7  
                                         48.26/6   49.09/6   49.37/6  
                                          0.31/7    0.43/7    0.28/7  
  6 Łšcki Łukasz                   52.11  1.37/7    2.51/7    4.36/7    6.06/7    7.20/7   11.55/7   13.15/7   14.17/6   22.27/7   23.56/7   25.38/6   26.34/6  
    OSiR G. Kalwaria                      1.37/7    1.14/4    1.45/5    1.30/7    1.14/6    4.35/5    1.20/6    1.02/3    8.10/7    1.29/2    1.42/2    0.56/4  
                                         27.05/6   28.35/6   30.27/7   33.45/5   38.35/7   40.44/7   42.11/7   44.38/7   47.36/7   48.55/7   49.20/7   50.37/7  
                                          0.31/3    1.30/4    1.52/8    3.18/3    4.50/8    2.09/4    1.27/3    2.27/8    2.58/8    1.19/5    0.25/4    1.17/5  
                                         51.05/7   51.43/7   52.11/7  
                                          0.28/4    0.38/3    0.28/7  
  7 Kędzia Krzysztof               77.39  2.35/8    4.09/8    6.58/8    8.42/8   10.24/8   19.30/8   21.08/8   22.11/8   33.17/8   35.58/8   40.44/8   42.03/8  
    ZSP Wieruszów                         2.35/8    1.34/8    2.49/8    1.44/8    1.42/8    9.06/8    1.38/8    1.03/4   11.06/8    2.41/7    4.46/8    1.19/7  
                                         42.53/8   45.57/8   46.52/8   52.24/8   56.58/8   66.39/8   68.36/8   69.38/8   72.21/8   73.54/8   74.26/8   75.57/8  
                                          0.50/7    3.04/8    0.55/5    5.32/7    4.34/7    9.41/8    1.57/6    1.02/7    2.43/5    1.33/8    0.32/8    1.31/8  
                                         76.30/8   77.15/8   77.39/8  
                                          0.33/8    0.45/8    0.24/1* 
    Knabe Tymoteusz            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSP 9 ŁódŸ                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /   
                                              /         /         /   
    Kwiatkowski Mateusz        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSP 9 ŁódŸ                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /   
                                              /         /         /   
    Wacławiak Michał           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSP 9 ŁódŸ                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /   
                                              /         /         /   
 11 KaŸmierczak Aneta         PK   48.40  1.31/6    2.48/6    4.14/5    5.05/6    6.12/6   11.15/5   12.38/6   13.52/5   18.21/5   20.02/5   23.48/5   25.00/5  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     1.31/6    1.17/5    1.26/4    0.51/5    1.07/4    5.03/6    1.23/7    1.14/6    4.29/5    1.41/5    3.46/7    1.12/6  
                                         25.39/5   27.40/5   29.27/5   33.46/6   35.31/5   37.58/5   40.13/5   41.02/5   43.46/5   45.13/5   45.42/5   47.03/5  
                                          0.39/6    2.01/6    1.47/7    4.19/6    1.45/5    2.27/5    2.15/7    0.49/6    2.44/6    1.27/7    0.29/7    1.21/6  
                                         47.33/5   48.13/5   48.40/5  
                                          0.30/5    0.40/5    0.27/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: MN          4.3km    0m 20k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-64      3-44      4-45      5-65      6-70      7-34      8-49      9-50     10-52     11-51     12-54    
                                      13-55     14-56     15-60     16-59     17-38     18-39     19-63     20-99    
  1 Ciupa Marcin                   53.36  3.33/1*   4.56/1*   6.56/1*   8.37/1*  13.23/1*  14.59/1*  15.50/1*  20.53/1*  23.22/1*  27.54/1*  30.31/1*  32.11/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     3.33/1*   1.23/2    2.00/1*   1.41/2    4.46/2    1.36/1*   0.51/2    5.03/2    2.29/1*   4.32/3    2.37/4    1.40/1* 
                                         36.38/2   41.43/1*  45.25/2   46.31/1*  50.22/2   51.39/1*  52.12/1*  53.04/1*  53.36/1* 
                                          4.27/5    5.05/1*   3.42/4    1.06/1*   3.51/2    1.17/1*   0.33/1*   0.52/1*   0.32/2  
  2 Bartos Maciej                  54.21  5.03/4    6.07/2    9.24/2   10.58/2   15.05/2   18.41/2   19.15/2   24.15/2   28.18/2   31.00/2   33.18/2   35.12/2  
    Uniwersytet Łódzki                    5.03/4    1.04/1*   3.17/3    1.34/1*   4.07/1*   3.36/4    0.34/1*   5.00/1*   4.03/2    2.42/1*   2.18/2    1.54/2  
                                         36.33/1*  42.11/2   45.01/1*  46.46/2   49.57/1*  51.40/2   52.59/2   53.52/2   54.21/2  
                                          1.21/1*   5.38/3    2.50/1*   1.45/2    3.11/1*   1.43/3    1.19/2    0.53/3    0.29/1* 
  3 Kłos Józef                     75.49  5.53/5    7.28/5   10.35/5   12.22/3   27.44/4   29.49/4   30.40/4   38.09/4   43.24/4   47.29/3   49.10/3   52.08/3  
    UKS Azymut Pabianice                  5.53/5    1.35/3    3.07/2    1.47/3   15.22/5    2.05/2    0.51/2    7.29/3    5.15/5    4.05/2    1.41/1*   2.58/3  
                                         54.50/3   62.12/3   65.28/3   67.17/3   71.28/3   72.56/3   74.22/3   75.14/3   75.49/3  
                                          2.42/4    7.22/4    3.16/3    1.49/3    4.11/3    1.28/2    1.26/3    0.52/1*   0.35/3  
  4 Mazurek Krzysztof              97.48  4.49/2    6.36/3   10.29/4   14.15/4   23.02/3   27.06/3   28.41/3   37.19/3   42.33/3   50.55/4   54.30/4   69.28/4  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   4.49/2    1.47/4    3.53/5    3.46/4    8.47/4    4.04/5    1.35/5    8.38/4    5.14/4    8.22/4    3.35/5   14.58/5  
                                         71.30/4   78.58/4   84.33/5   86.53/5   91.43/5   93.53/4   95.32/4   97.06/4   97.48/4  
                                          2.02/3    7.28/5    5.35/5    2.20/5    4.50/5    2.10/4    1.39/4    1.34/5    0.42/5  
  5 Zendeł Piotr                  102.15  4.54/3    6.59/4   10.17/3   22.27/5   29.05/5   31.32/5   33.05/5   46.27/5   51.22/5   67.33/5   69.52/5   74.18/5  
    SP 1 Koluszki                         4.54/3    2.05/5    3.18/4   12.10/5    6.38/3    2.27/3    1.33/4   13.22/5    4.55/3   16.11/5    2.19/3    4.26/4  
                                         76.10/5   81.29/5   84.30/4   86.37/4   91.25/4   98.08/5  100.41/5  101.35/5  102.15/5  
                                          1.52/2    5.19/2    3.01/2    2.07/4    4.48/4    6.43/5    2.33/5    0.54/4    0.40/4  
    Bolanowski Czesław         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: MV          4.3km    0m 20k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-64      3-44      4-45      5-65      6-70      7-34      8-49      9-50     10-52     11-51     12-54    
                                      13-55     14-56     15-60     16-59     17-38     18-39     19-63     20-99    
  1 Trepczyński Jarosław           42.55  2.32/2    4.00/6    5.30/5    6.45/2   11.14/2   12.39/2   13.19/2   19.04/2   23.36/6   25.44/4   27.00/4   28.26/3  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     2.32/2    1.28/14   1.30/1*   1.15/1*   4.29/4    1.25/2    0.40/5    5.45/13   4.32/16   2.08/1*   1.16/2    1.26/2  
                                         29.37/3   33.34/2   36.10/2   36.58/1*  39.29/1*  40.35/1*  41.51/1*  42.31/1*  42.55/1* 
                                          1.11/1*   3.57/1*   2.36/5    0.48/1*   2.31/1*   1.06/4    1.16/12   0.40/1*   0.24/3  
  2 Ziółkiewicz Krzysztof          44.56  2.54/5    3.54/5    5.27/4    6.43/1*  12.49/5   14.25/5   14.59/3   19.10/4   21.37/2   24.33/2   26.14/2   27.57/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     2.54/5    1.00/6    1.33/2    1.16/2    6.06/15   1.36/5    0.34/1*   4.11/5    2.27/4    2.56/4    1.41/12   1.43/6  
                                         29.33/2   34.22/3   37.42/4   39.06/4   42.05/4   43.06/3   43.37/2   44.33/2   44.56/2  
                                          1.36/8    4.49/10   3.20/18   1.24/8    2.59/4    1.01/1*   0.31/1*   0.56/12   0.23/2  
  3 Słomczyński Robert             45.11  2.38/3    3.33/1*   5.21/2    6.45/2    9.57/1*  11.26/1*  12.03/1*  16.07/1*  18.14/1*  21.10/1*  22.40/1*  28.37/4  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     2.38/3    0.55/2    1.48/5    1.24/3    3.12/2    1.29/4    0.37/4    4.04/2    2.07/1*   2.56/4    1.30/8    5.57/15 
                                         30.04/4   34.30/4   37.17/3   38.17/3   41.58/3   43.10/4   43.44/3   44.42/3   45.11/3  
                                          1.27/6    4.26/5    2.47/9    1.00/2    3.41/12   1.12/7    0.34/3    0.58/14   0.29/9  
  4 Nowak Paweł                    46.05  2.51/4    3.48/3    5.26/3    6.56/5   12.13/3   13.40/3   16.27/7   20.27/6   22.35/4   24.59/3   26.21/3   28.17/2  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     2.51/4    0.57/4    1.38/4    1.30/6    5.17/10   1.27/3    2.47/19   4.00/1*   2.08/2    2.24/2    1.22/4    1.56/10 
                                         29.30/1*  33.33/1*  36.00/1*  37.57/2   41.14/2   42.21/2   44.46/4   45.35/4   46.05/4  
                                          1.13/2    4.03/2    2.27/3    1.57/17   3.17/8    1.07/6    2.25/17   0.49/7    0.30/11 
  5 Michał Bek                     48.37  2.56/6    4.10/7    6.14/7    7.49/6   12.38/4   14.20/4   15.00/4   19.08/3   24.12/7   26.54/6   28.27/5   30.07/5  
    RGR ŁódŸ                              2.56/6    1.14/10   2.04/7    1.35/8    4.49/7    1.42/6    0.40/5    4.08/3    5.04/18   2.42/3    1.33/9    1.40/5  
                                         33.42/6   38.18/5   41.05/5   42.24/5   45.24/5   46.39/5   47.13/5   48.07/5   48.37/5  
                                          3.35/17   4.36/8    2.47/9    1.19/4    3.00/6    1.15/11   0.34/3    0.54/11   0.30/11 
  6 Ledzion Grzegorz               50.20  2.59/8    3.51/4    5.54/6   14.18/14  17.17/10  19.18/10  19.53/10  24.10/9   26.51/9   31.48/9   32.51/9   34.17/8  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     2.59/8    0.52/1*   2.03/6    8.24/19   2.59/1*   2.01/13   0.35/3    4.17/7    2.41/7    4.57/17   1.03/1*   1.26/2  
                                         36.48/8   41.13/8   43.28/7   44.37/7   47.26/7   48.28/6   49.05/6   49.56/6   50.20/6  
                                          2.31/15   4.25/4    2.15/2    1.09/3    2.49/2    1.02/2    0.37/5    0.51/9    0.24/3  
  7 Wierciński Piotr               50.38  3.52/15   5.19/13   7.33/9    9.13/9   13.43/7   15.39/7   16.21/6   20.30/7   23.30/5   27.19/7   29.19/7   31.07/6  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   3.52/15   1.27/13   2.14/9    1.40/11   4.30/5    1.56/12   0.42/7    4.09/4    3.00/10   3.49/10   2.00/14   1.48/7  
                                         32.25/5   38.19/6   41.14/6   42.39/6   47.05/6   48.28/6   49.10/7   50.03/7   50.38/7  
                                          1.18/4    5.54/14   2.55/12   1.25/9    4.26/18   1.23/16   0.42/8    0.53/10   0.35/17 
  8 Sztranek Paweł                 52.42  2.26/1*   3.33/1*   5.10/1*   6.53/4   12.52/6   14.41/6   15.29/5   19.40/5   22.31/3   26.46/5   29.06/6   35.30/9  
    UKS Azymut Pabianice                  2.26/1*   1.07/8    1.37/3    1.43/12   5.59/13   1.49/8    0.48/12   4.11/5    2.51/8    4.15/15   2.20/18   6.24/16 
                                         37.09/9   41.39/9   44.19/9   45.41/8   49.47/8   51.00/8   51.31/8   52.20/8   52.42/8  
                                          1.39/10   4.30/6    2.40/7    1.22/5    4.06/17   1.13/8    0.31/1*   0.49/7    0.22/1* 
  9 Deredos Andrzej                55.22  5.01/18   6.33/17   8.56/13  10.48/12  15.03/9   16.54/9   17.43/9   23.36/8   26.03/8   30.17/8   31.50/8   33.40/7  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     5.01/18   1.32/15   2.23/10   1.52/13   4.15/3    1.51/9    0.49/13   5.53/14   2.27/4    4.14/13   1.33/9    1.50/8  
                                         35.12/7   41.03/7   44.11/8   45.51/9   50.31/9   51.59/9   53.39/9   54.47/9   55.22/9  
                                          1.32/7    5.51/13   3.08/15   1.40/14   4.40/19   1.28/18   1.40/14   1.08/18   0.35/17 
 10 Witkowski Zbigniew             56.25  3.02/9    4.28/10   7.43/11   9.36/10  18.42/12  20.46/12  21.31/12  26.03/10  28.54/10  33.08/10  35.30/11  37.36/11 
    Witkowski Team                        3.02/9    1.26/12   3.15/13   1.53/14   9.06/16   2.04/14   0.45/9    4.32/10   2.51/8    4.14/13   2.22/19   2.06/12 
                                         39.14/11  44.02/10  47.02/10  48.32/10  51.51/10  53.08/10  54.56/10  55.53/10  56.25/10 
                                          1.38/9    4.48/9    3.00/14   1.30/10   3.19/9    1.17/13   1.48/15   0.57/13   0.32/14 
 11 Lisiak Paweł                   59.07  3.41/14   4.53/11   7.04/8    8.42/7   19.06/13  21.13/13  22.05/13  27.41/12  30.04/11  33.13/11  34.36/10  36.51/10 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     3.41/14   1.12/9    2.11/8    1.38/9   10.24/17   2.07/16   0.52/14   5.36/12   2.23/3    3.09/7    1.23/5    2.15/13 
                                         38.08/10  45.05/11  48.20/11  49.53/11  53.37/11  55.02/11  57.49/11  58.36/11  59.07/11 
                                          1.17/3    6.57/17   3.15/16   1.33/12   3.44/13   1.25/17   2.47/19   0.47/5    0.31/13 
 12 NiedŸwiedziński Rafał          63.55  3.18/12   4.24/8   16.37/16  18.04/15  24.04/15  25.58/14  27.47/16  32.06/14  35.39/13  38.41/13  40.09/13  47.25/14 
    indywidualnie                         3.18/12   1.06/7   12.13/17   1.27/4    6.00/14   1.54/11   1.49/18   4.19/8    3.33/13   3.02/6    1.28/6    7.16/17 
                                         49.12/14  53.22/13  55.58/13  57.28/13  60.58/13  62.03/13  62.42/13  63.27/13  63.55/12 
                                          1.47/13   4.10/3    2.36/5    1.30/10   3.30/11   1.05/3    0.39/6    0.45/4    0.28/7  
 13 Szurgot Przemysław             63.56  3.09/10   4.27/9   10.51/14  13.14/13  18.13/11  20.04/11  20.49/11  27.38/11  31.38/12  36.06/12  37.27/12  41.54/12 
    indywidualnie                         3.09/10   1.18/11   6.24/15   2.23/16   4.59/8    1.51/9    0.45/9    6.49/16   4.00/14   4.28/16   1.21/3    4.27/14 
                                         44.29/12  48.59/12  51.28/12  56.57/12  59.50/12  61.10/12  62.15/12  63.19/12  63.56/13 
                                          2.35/16   4.30/6    2.29/4    5.29/19   2.53/3    1.20/14   1.05/10   1.04/17   0.37/19 
 14 Gielec Artur                   68.37  5.23/19   6.20/16  17.19/17  18.53/17  23.55/14  26.23/16  27.06/15  31.35/13  37.41/14  41.36/14  43.38/14  45.16/13 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     5.23/19   0.57/4   10.59/16   1.34/7    5.02/9    2.28/19   0.43/8    4.29/9    6.06/19   3.55/11   2.02/15   1.38/4  
                                         46.56/13  54.57/14  57.48/14  59.44/14  63.41/14  64.55/14  67.30/14  68.10/14  68.37/14 
                                          1.40/11   8.01/19   2.51/11   1.56/16   3.57/16   1.14/9    2.35/18   0.40/1*   0.27/6  
 15 Paszyński Józef                71.55  4.09/16   5.52/15   8.41/12  10.43/11  28.29/17  30.52/17  31.47/17  38.51/16  42.00/16  46.10/16  48.03/16  49.58/15 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     4.09/16   1.43/16   2.49/12   2.02/15  17.46/19   2.23/18   0.55/16   7.04/17   3.09/11   4.10/12   1.53/13   1.55/9  
                                         54.19/15  59.21/15  62.36/15  64.23/15  67.46/15  69.07/15  70.22/15  71.22/15  71.55/15 
                                          4.21/19   5.02/11   3.15/16   1.47/15   3.23/10   1.21/15   1.15/11   1.00/16   0.33/15 
 16 Ledzion Zbigniew               78.24  4.55/17   5.51/14  19.05/18  27.16/19  32.00/18  34.17/18  35.12/18  40.28/17  42.56/17  46.32/17  48.39/17  59.22/18 
    SP 71 ŁódŸ                            4.55/17   0.56/3   13.14/18   8.11/18   4.44/6    2.17/17   0.55/16   5.16/11   2.28/6    3.36/8    2.07/16  10.43/18 
                                         61.08/18  68.36/18  70.45/18  72.22/18  75.21/18  76.27/18  77.07/17  77.55/16  78.24/16 
                                          1.46/12   7.28/18   2.09/1*   1.37/13   2.59/4    1.06/4    0.40/7    0.48/6    0.29/9  
 17 Deszcz Stanisław               78.40  3.12/11   7.27/19  11.06/15  18.47/16  24.20/16  26.02/15  26.47/14  33.31/15  37.47/15  44.49/15  46.17/15  57.44/17 
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   3.12/11   4.15/19   3.39/14   7.41/17   5.33/12   1.42/6    0.45/9    6.44/15   4.16/15   7.02/19   1.28/6   11.27/19 
                                         59.35/17  65.53/17  68.52/16  70.51/17  74.47/17  76.18/17  77.09/18  78.07/17  78.40/17 
                                          1.51/14   6.18/16   2.59/13   1.59/18   3.56/15   1.31/19   0.51/9    0.58/14   0.33/15 
 18 Łaski Tomasz                   78.42  3.25/13   5.09/12   7.37/10   9.06/8   14.35/8   15.58/8   16.32/8   43.10/18  47.50/18  52.47/18  54.27/18  55.50/16 
    SP 138 ŁódŸ                           3.25/13   1.44/17   2.28/11   1.29/5    5.29/11   1.23/1*   0.34/1*  26.38/19   4.40/17   4.57/17   1.40/11   1.23/1* 
                                         59.31/16  65.30/16  69.09/17  70.31/16  73.37/16  74.51/16  76.50/16  78.16/18  78.42/18 
                                          3.41/18   5.59/15   3.39/19   1.22/5    3.06/7    1.14/9    1.59/16   1.26/19   0.26/5  
 19 Domagała Andrzej               81.21  2.56/6    7.08/18  25.21/19  26.59/18  38.26/19  40.30/19  41.22/19  51.26/19  54.50/19  58.37/19  60.48/19  62.52/19 
    Grom Sokolniki                        2.56/6    4.12/18  18.13/19   1.38/9   11.27/18   2.04/14   0.52/14  10.04/18   3.24/12   3.47/9    2.11/17   2.04/11 
                                         64.11/19  69.36/19  72.19/19  73.41/19  77.34/19  78.50/19  80.12/19  80.53/19  81.21/19 
                                          1.19/5    5.25/12   2.43/8    1.22/5    3.53/14   1.16/12   1.22/13   0.41/3    0.28/7  
    Krzyżostanek Jarosław      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Grom Sokolniki                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Œliwakowski Adam           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SP Ochędzyn                               /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Pawlak Sebastian           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Pawlak Team                               /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /