Końcowe wyniki zawodów                                                     25.05.2019 13:37:39
                            Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 2019
===PRO SPORT Piotr Paszynski====================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         2.6km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Krasoń Julia             SP Ochędzyn          4SO            46.08  +      0.00
    Łaska Amelia             SP 138 ŁódŸ          2S1        NKl               
 PK Dajcz Blanka             SP 3 Pabianice       9S3       PK   54.39  +      8.31
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         2.8km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Łšcka Julia              OSiR G. Kalwaria     W8103573       26.30  +      0.00
  2.Œmigielska Weronika      SP 138 ŁódŸ          2S104371       27.01  +      0.31
  3.Malik Wiktoria           SP w Sokolnikach     3SS04386       29.46  +      3.16
  4.Herbeć Anna              SP Ochędzyn          4SO            30.36  +      4.06
  5.Œmigielska Martyna       SP 138 ŁódŸ          2S104372       38.44  +     12.14
  6.Greszkiewicz Magda       SP 158 ŁódŸ          S58            39.01  +     12.31
  7.Kozłowska Natalia        SP w Sokolnikach     3SS            39.45  +     13.15
  8.Milczarek Oliwia         SP 34 ŁódŸ           034            40.20  +     13.50
  9.Piekielna Maja           SP Czastary          4SC            40.23  +     13.53
 10.Jarczak Marika           SP Ochędzyn          4SO            41.16  +     14.46
 11.Pawlak Kinga             SP 158 ŁódŸ          S58            44.57  +     18.27
 12.Janiak Magdalena         SP 16 Pabianice      9S604603       48.01  +     21.31
 13.Kukawska Julia           SP Czastary          4SC            51.12  +     24.42
 14.Walocha Anna             SP 158 ŁódŸ          S58            62.54  +     36.24
 15.Jędrzejewska Zuzanna     SP 34 ŁódŸ           034            71.22  +     44.52
 
Końcowe wyniki zawodów: K14A        3.8km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Julia             SP 34 ŁódŸ           03403047       34.02  +      0.00
  2.Krzyżostanek Patrycja    SP w Sokolnikach     3SS83838       40.24  +      6.22
  3.Domagała Emilia          SP w Sokolnikach     3SS03835       44.40  +     10.38
  4.Parafiniuk Hanna         SP 138 ŁódŸ          2S104384       50.36  +     16.34
  5.Młynarczyk Kaja          SP 14 Pabianice      9S404596       59.15  +     25.13
  6.Cegiełka Milena          SP Ochędzyn          5SO04115       64.39  +     30.37
  7.Kozuń Marika             SP 14 Pabianice      9S404599       65.45  +     31.43
 
Końcowe wyniki zawodów: K14B        2.8km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kiełbik Nikola           SP w Sokolnikach     3SS04387       39.00  +      0.00
  2.Dziewanowska Maja        SP 138 ŁódŸ          2S1            42.08  +      3.08
  3.Jabłońska Emilia         SP Pieczyska         4SP            46.52  +      7.52
  4.Œpigiel Anna             SP 1 Wieruszów       6S1            50.14  +     11.14
  5.Rashkevych Liza          SP 101               1S1            54.33  +     15.33
  6.Wierzbicka Karolina      SP 138 ŁódŸ          2S1            55.04  +     16.04
    Brędzej Matylda          SP 34 ŁódŸ           034        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16A        3.7km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gola Martyna             Gim 29 ŁódŸ          0G903048       43.10  +      0.00
  2.Berlińska Paulina        Gim Salezjanów       0GS03503       45.37  +      2.27
  3.Janik Patrycja           SP 2 Wieruszów       5SW04117       53.14  +     10.04
  4.Grochowalska Alicja      Gim A`Paulo          9GA04604       56.20  +     13.10
 
Końcowe wyniki zawodów: K16B        3.0km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mikołajczyk Klaudia      Gim Walichnowy       4GW            29.05  +      0.00
  2.Strózik Sandra           Gim Walichnowy       4GW            42.59  +     13.54
  3.Tarnawska Weronika       Gim 15               1G1            48.09  +     19.04
  4.Skorzycka Julita         SP 1 Koluszki        S1K            56.31  +     27.26
  5.Mela Lidia               SP 1 Koluszki        S1K            62.34  +     33.29
  6.Pištkowska Malwina       SP 1 Koluszki        S1K            84.36  +     55.31
  7.Feja Karolina            SP 1 Koluszki        S1K            90.42  +     61.37
  8.Rokicka Wiktoria         SP 1 Koluszki        S1K            93.46  +     64.41
  9.Kucharska Dominika       SP 1 Koluszki        S1K            99.40  +     70.35
 
Końcowe wyniki zawodów: K18A        4.5km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
    Kalisz Kaja              II LO Pabianice      9L204601   NKl               
    Block Amelia             XXIX LO ŁódŸ         0L202132   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18B        3.3km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Cygan Agata              PLPŁ                 1PL            45.08  +      0.00
  2.Herbeć Ewelina           LO Wieluń            4LW            48.48  +      3.40
  3.Juszczak Karolina        I LO                 1LO            56.59  +     11.51
  4.Katarzyna Jurkowska      XXIX LO ŁódŸ         L29            60.32  +     15.24
 PK Luter Michał i  Anna     MKS Metalowiec ŁódŸ  2E1       PK   59.47  +     14.39
 
Końcowe wyniki zawodów: KE          4.5km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.KaŸmierczak Aneta        Politechnika Łódzka  0PL00413       42.58  +      0.00
  2.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice 9AZ00339       43.06  +      0.08
  3.Nikitczenko Natasza      Uniwersytet Łódzki   0UL03250       48.03  +      5.05
  4.Komsa Małgorzata         UKS Orientuœ ŁódŸ    07500366       65.41  +     22.43
  5.Witkowska Natalia        Witkowski Team       8WI            75.20  +     32.22
  6.Dominiak Katarzyna       Tigers Team          TIG           118.00  +     75.02
    Roethel Alicja           Roethel Team         ROE        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: KN          3.8km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Magdalena          SP 175 ŁódŸ          017            61.03  +      0.00
  2.Gielec Małgorzata        Gim 36 ŁódŸ          0G3            67.54  +      6.51
  3.Miecznikowska–Pisarska MałgorzataSP 101               1S1            71.20  +     10.17
  4.Kurzawińska Elżbieta     XVIII LO ŁódŸ        L18            79.43  +     18.40
  5.Morawska Małgorzata      SP 139 ŁódŸ          S13            94.24  +     33.21
 
Końcowe wyniki zawodów: KR          0.8km    0m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dudek Kostek             SP 189 ŁódŸ          7S1        0b.PK  5.50         
  2.Milczarek Adam           UKS Orientuœ ŁódŸ    075        0b.PK  6.21         
  3.Michalak Jan             SP 34 ŁódŸ           S34        0b.PK  6.23         
  4.Dudnik Leonid Aleksandr AnnaDudnik Team          DUD        0b.PK  6.44         
  5.Pawlak Aleksander, SebastianPawlak Team          PAW        0b.PK  6.56         
  6.Olek Bek                 SP 71 ŁódŸ           7S7        0b.PK  7.07         
  7.Baranowicz Milena        SP 41 ŁódŸ           S41        0b.PK  7.11         
  8.Roethel Roma             Roethel Team         ROE        0b.PK  7.47         
  9.Greszkiewicz Amelia      SP 158 ŁódŸ          S15        0b.PK  7.54         
 10.Baranowicz Adam          SP 41 ŁódŸ           S41        0b.PK  8.12         
 11.Lisowska Anna            SP 41 ŁódŸ           S41        0b.PK  8.27         
 12.Rabiega Mateusz          SP 41 ŁódŸ           S41        0b.PK  8.28         
 13.Trepczyńska Hania        UKS Orientuœ ŁódŸ    075        0b.PK  8.30         
 14.Domagała Konrad          SP w Sokolnikach     3SS        0b.PK  8.37         
 15.Charuba Marysia          UKS Orientuœ ŁódŸ    075        0b.PK  8.42         
 16.Wrona Małgosia, Marta, JarosławSP 158 ŁódŸ          S15        0b.PK  9.07         
 17.Dajcz Blanka             SP 3 Pabianice       9S304600   0b.PK  9.26         
 18.Błoch Krzyœ, Andrzej     Błoch Team           BLO        0b.PK  9.32         
 19.Dudnik Jurij             Dudnik Team          DUD        0b.PK  9.51         
 20.Karpiński Krzysztof      UKS Orientuœ ŁódŸ    075        0b.PK  9.58         
 21.Latri Nadia              SP 139 ŁódŸ          MS1        0b.PK 10.37         
 22.Partyka Zosia            SP 139 ŁódŸ          MS1        0b.PK 10.38         
 23.Wojdera Adam             SP 41 ŁódŸ           S41        0b.PK 11.37         
 24.Latri Ines               SP 139 ŁódŸ          MS1        0b.PK 11.45         
 24.Ciupa Wojtek             UKS Orientuœ ŁódŸ    075        0b.PK 11.45         
 26.Osuchowski Maksymilian   SP 41 ŁódŸ           S41        0b.PK 11.47         
 27.Latri Sara               SP 139 ŁódŸ          MS1        0b.PK 11.50         
 28.Warchulski Jan           SP 41 ŁódŸ           S41        0b.PK 12.01         
 29.Witkowska Agata          SP 202 ŁódŸ          8S2        0b.PK 12.04         
 30.Mituta Agnieszka, Bšk ZuzannaSP 138 ŁódŸ          2S1        0b.PK 12.19         
 31.Komsa Ola                UKS Orientuœ ŁódŸ    075        0b.PK 13.25         
 32.Roethel Klara            Roethel Team         ROE        0b.PK 13.27         
 33.Adamkiewicz-Łapka Marcel, Łapka TomaszSP 158 ŁódŸ          S15        0b.PK 13.37         
 34.Chmielewski Wojciech, MichałChmielewski T.       CHM        0b.PK 14.42         
 35.Ptak Julia               SP 1 Wieruszów       6S1        0b.PK 16.54         
 36.Chmielecka Zosia         UKS Orientuœ ŁódŸ    075        0b.PK 18.40         
 37.Łaska Martyna            SP 138 ŁódŸ          2S1        0b.PK 23.25         
 38.Ledzion Maciej           SP 71 ŁódŸ           S71        1b.PK 14.05         
 39.Ledzion Krzysztof        SP 71 ŁódŸ           S71        1b.PK 14.09         
 40.Ledzion Marcelina        SP 71 ŁódŸ           S71        1b.PK 14.16         
 41.Ledzion Marianna         SP 71 ŁódŸ           S71        1b.PK 14.18         
 42.Kozłowska Juzefina       indywidualnie        IND        3b.PK  7.17         
    Andrzejczak Marcelina    SP 158 ŁódŸ          S15        NKl               
    Owczarek Alan, Adrian    SP 158 ŁódŸ          S15        NKl               
    Boryczka Ewa             SP 34 ŁódŸ           S34        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: KV          3.8km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice 9AZ            41.25  +      0.00
  2.Deredos Nina             UKS Orientuœ ŁódŸ    07503248       44.59  +      3.34
  3.Bojanowska Beata         UKS Orientuœ ŁódŸ    075            50.31  +      9.06
  4.Łšcka-Machowska MagdalenaOSiR G. Kalwaria     W8103908       55.10  +     13.45
  5.Ciupa Monika             UKS Orientuœ ŁódŸ    07504654       64.35  +     23.10
    Lisiak Elżbieta          UKS Orientuœ ŁódŸ    075        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         2.6km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wiœniewski Adam          SP 17 Pabianice      9S704406       28.07  +      0.00
  2.Cegiełka Konrad          SP Ochędzyn          5SO04336       31.46  +      3.39
  3.Bartos Ryszard           SP 79 ŁódŸ           0S704217       32.40  +      4.33
  4.Trepczyński Franciszek   SP 120 ŁódŸ          0S104220       33.13  +      5.06
  5.Warszawski Edward        SP 101               1S1            35.30  +      7.23
  6.Grzesik Hubert           SP Ochędzyn          4SO            35.34  +      7.27
  7.Magdziarz–Dyło Jan       SP 34 ŁódŸ           03404656       35.54  +      7.47
  8.Smoliński Paweł          SP 79 ŁódŸ           0S7            41.14  +     13.07
    Łubisz Łukasz            SP 3 Pabianice       9S304402   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.8km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Narożny Kacper           SP Niwiska           5SN04119       23.21  +      0.00
  2.Rzeńca Tomasz            SP 34 ŁódŸ           03403712       24.28  +      1.07
  3.Ciupa Jan                SP 184 ŁódŸ          0S803927       25.45  +      2.24
  4.Domagała Jakub           SP w Sokolnikach     3SS04388       29.56  +      6.35
  5.Wiœniewski Jakub         SP 17 Pabianice      9S703879       30.36  +      7.15
  6.Ziółkiewicz Jan          SP 202 ŁódŸ          0S003932       34.10  +     10.49
  7.Krawczyk Piotr           SP 13 Pabianice      9S104606       51.58  +     28.37
  8.Wojciechowski Igor       SP 158 ŁódŸ          S58            53.01  +     29.40
  9.Słomczyński Filip        SP 184 ŁódŸ          0S803765       55.00  +     31.39
    Karpiński Szymon         SP 34 ŁódŸ           034        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14A        3.5km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lisiak Adam              SP 202 ŁódŸ          0S203049       35.54  +      0.00
  2.Wesołowski Oskar         SP 9 Pabianice       9S904458       42.16  +      6.22
  3.Łšcki Jakub              OSiR G. Kalwaria     W8103296       43.20  +      7.26
  4.Sieroń Karol             SP Chechło           9CH04404       45.43  +      9.49
  5.Durma Jerzy              SP 13 Pabianice      9S104457       48.12  +     12.18
  6.Kowalczyk Mateusz        SP 138 ŁódŸ          2S104328       49.35  +     13.41
  7.Fronia Jakub             SP Galewice          5SG04116       55.46  +     19.52
  8.Hryciuk Mikołaj          SP w Sokolnikach     3SS03836       60.09  +     24.15
    Marszałek Alan           SP w Sokolnikach     3SS04389   NKl               
    Łubisz Dominik           SP 3 Pabianice       9S304169   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14B        3.0km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Angiel Robert            SP 138 ŁódŸ          2S1            40.23  +      0.00
  2.Korek Kacper             SP w Sokolnikach     3SS03837       42.03  +      1.40
  3.Matczak Wojciech         SP 101               1S1            49.29  +      9.06
  4.Kędzia Kacper            SP Bolesławiec       6SB            52.25  +     12.02
  5.Kroszczyński Michał      SP 138 ŁódŸ          2S1            55.27  +     15.04
 
Końcowe wyniki zawodów: M16A        4.3km    0m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ledzion Piotr            XXXIII LO            0L304111       51.30  +      0.00
    Zabuski Jakub            Gim 38               2G3        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16B        3.3km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Małecki Marcel           SP Ochędzyn          4SO            28.50  +      0.00
  2.Malik Patryk             SP w Sokolnikach     3SS            31.10  +      2.20
  3.Krawczyk Makary          SP 1 Koluszki        S1K            31.55  +      3.05
  4.Antosik Marceli          PLPŁ                 1PL            33.10  +      4.20
  5.Grzelak Kamil            SP 1 Koluszki        S1K            37.36  +      8.46
  6.Malecha Rafał            SP 1 Koluszki        S1K            38.41  +      9.51
  7.Antosik Patryk           PLPŁ                 1PL            45.17  +     16.27
  8.Dudek Filip              SP 189 ŁódŸ          7S1            49.20  +     20.30
  9.Owczarczak Michał        SP 101               1S1            88.10  +     59.20
    Kobus-Puchała Franciszek SP 1 Koluszki        S1K        NKl               
    Sobieszek Damian         SP 1 Koluszki        S1K        NKl               
    Suwalski Konrad          SP 1 Koluszki        S1K        NKl               
    Jaworski Aleks           Gim 33 ŁódŸ          G33        DNF               
    Sydor Hubert             Gim 33 ŁódŸ          G33        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18B        3.7km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szczerba Michał          XXIX LO ŁódŸ         L29            58.55  +      0.00
  2.Wojciechowski Wiktor     XXIX LO ŁódŸ         L29            74.54  +     15.59
    Król Diego               PLPŁ                 1PL        NKl               
    Morawski Mikołaj         ZSP 10 ŁódŸ          MZ1        DNF               
    Białecki Patryk          ZSP 9 ŁódŸ           ZS9        DNF               
    Gołębiowski Kamil        ZSP 9 ŁódŸ           ZS9        DNF               
    Przybyła Wiktor          ZSP 9 ŁódŸ           ZS9        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: ME          5.3km    0m 26k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice 9AZ00338       35.08  +      0.00
  2.Gryzio Łukasz            UKS Azymut Pabianice 9AZ00336       36.58  +      1.50
  3.Płóciennik Konrad        ZS 2 Pabianice       9ZS01785       38.55  +      3.47
  4.Chmielecki Piotr         UKS Orientuœ ŁódŸ    07500369       40.46  +      5.38
  5.Kalisiak Dawid           UKS Azymut Pabianice 9AZ            49.37  +     14.29
  6.Łšcki Łukasz             OSiR G. Kalwaria     W8101673       52.11  +     17.03
  7.Kędzia Krzysztof         ZSP Wieruszów        6ZS            77.39  +     42.31
    Knabe Tymoteusz          ZSP 9 ŁódŸ           ZS9        DNF               
    Kwiatkowski Mateusz      ZSP 9 ŁódŸ           ZS9        DNF               
    Wacławiak Michał         ZSP 9 ŁódŸ           ZS9        DNF               
 PK KaŸmierczak Aneta        UKS Orientuœ ŁódŸ    075       PK   48.40  +     13.32
 
Końcowe wyniki zawodów: MN          4.3km    0m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ciupa Marcin             UKS Orientuœ ŁódŸ    07503927       53.36  +      0.00
  2.Bartos Maciej            Uniwersytet Łódzki   0UL04218       54.21  +      0.45
  3.Kłos Józef               UKS Azymut Pabianice 9AZ00682       75.49  +     22.13
  4.Mazurek Krzysztof        MKS Metalowiec ŁódŸ  2E101982       97.48  +     44.12
  5.Zendeł Piotr             SP 1 Koluszki        S1K           102.15  +     48.39
    Bolanowski Czesław       indywidualnie        IND        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: MV          4.3km    0m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Trepczyński Jarosław     UKS Orientuœ ŁódŸ    07504221       42.55  +      0.00
  2.Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuœ ŁódŸ    07503966       44.56  +      2.01
  3.Słomczyński Robert       UKS Orientuœ ŁódŸ    07503001       45.11  +      2.16
  4.Nowak Paweł              UKS Orientuœ ŁódŸ    07503930       46.05  +      3.10
  5.Michał Bek               RGR ŁódŸ             7RG            48.37  +      5.42
  6.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuœ ŁódŸ    07504657       50.20  +      7.25
  7.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec ŁódŸ  2E101115       50.38  +      7.43
  8.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice 9AZ            52.42  +      9.47
  9.Deredos Andrzej          UKS Orientuœ ŁódŸ    07503247       55.22  +     12.27
 10.Witkowski Zbigniew       Witkowski Team       8WI            56.25  +     13.30
 11.Lisiak Paweł             UKS Orientuœ ŁódŸ    07503251       59.07  +     16.12
 12.NiedŸwiedziński Rafał    indywidualnie        IND            63.55  +     21.00
 13.Szurgot Przemysław       indywidualnie        IND            63.56  +     21.01
 14.Gielec Artur             UKS Orientuœ ŁódŸ    075            68.37  +     25.42
 15.Paszyński Józef          UKS Orientuœ ŁódŸ    07500383       71.55  +     29.00
 16.Ledzion Zbigniew         SP 71 ŁódŸ           S71            78.24  +     35.29
 17.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec ŁódŸ  2E102638       78.40  +     35.45
 18.Łaski Tomasz             SP 138 ŁódŸ          2S104691       78.42  +     35.47
 19.Domagała Andrzej         Grom Sokolniki       3GS            81.21  +     38.26
    Krzyżostanek Jarosław    Grom Sokolniki       3GS02547   DNF               
    Œliwakowski Adam         SP Ochędzyn          4SO        DNF               
    Pawlak Sebastian         Pawlak Team          PAW        DNF