Widzewski Łódź Park Tour za nami!

Drukuj

DSC 0463Stało się! Czwarty, przedostatni etap innowacyjnego cyklu wieczornych biegów na orientację ŁÓDŹ PARK TOUR przeszedł do historii. Najszczersze gratulacje dla zwycięzców. Wyrazy podziękowania dla Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 34 oraz Przedszkola Miejskigo nr 175. Dziękuję sprawdzonej ekipie zawodników UKS Orientuś Łódź, która, jak zawsze, pomogła przy organizacji. Szczególne dzięki dla Piotrka Paszyńskiego za techniczne przygotowanie etapu, dla Pana Piotra Rzeńcy za stworzenie mapy i dla Marcina za pracę przy IT przed i w trakcie zawodów.

Ze względu na kradzież dwu punktów na trasie i zamianę kodów ustawionych punktów niezbędna była ponowna weryfikacja Waszych wyników. 

WYNIKI I MIĘDZYCZASY. Decyzją Sędziego Głównego w kategorii zuchwałych z łącznego czasu zostały odjęte przebiegi na punkty 2,3 i 4. Wyniki powinny zatem możliwie obiektywnie odzwierciedlać przebieg rywalizacji bez uwzględnienia poszukiwań skradzionych punktów kontrolnych.

Wszystkie informacje, mapy oraz zdjęcia są dostępne w zakładce ŁÓDŹ PARK TOUR.

Wszystkich startujących prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety, która podpowie nam, co możemy zrobić, aby było jeszcze lepiej. ANONIMOWA ANKIETA

Co dalej? - Na podstawie klasyfikacji generalnej, która wkrótce się ukaże (liczą się 3 z 4 najlepszych biegów) wyłonieni zostaną zwycięzcy cyklu. A już 20 marca wielki finał z oddzielną klasyfikacją i niespodziankami od Pizzerii Fiero. Widzimy się na Retkini! FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

A jeśli chcesz dołączyć do naszego klubu, zapraszamy wszystkie dzieciaki na nasze wtorkowe i czwartkowe treningi - szczegóły w zakładce Treningi.Komentarzy (0)

pozostało 500 znaków

Cancel or

Thursday the 4th. Affiliate Marketing. administrator: poplawa tlen.pl
Copyright 2012

©