Tomek Rzeńca medalistą mistrzostw Europy juniorów!!!

Drukuj

Tomek Rzeńca medalistą Mistrzostw Europy juniorów w biegu na orientację  (EYOC) !!! Nasz zawodnik biegnąc na ostatniej zmianie w sztafecie ze Stanisławem Drapellą i Filipem Wodzickim wywalczył brązowy medal w kategorii M16 podczas rozgrywanych w bułgarskim  Velingradzie zawodów. Dwa dni wcześniej Tomasz był czwarty w biegu sprinterskim gdzie również dobrze pobiegł 34. na mecie Antoni Trzeciak! To już szósty medal braci Rzeńców podczas EYOC! Brawa i gratulacje dla całej rodziny, a zwłaszcza trenera Piotrka Rzeńcy :) Wielkie uznanie dla naszej zawodniczki z Węgier Rity Maramarosi, która dla swojego kraju wywalczyła komplet medali!

                         strona EYOC                  foto              Dziennik Łódzki         Express Ilustrowany

 

Komentarzy (0)

pozostało 500 znaków

Cancel or

Sunday the 16th. Affiliate Marketing. administrator: poplawa tlen.pl
Copyright 2012

©