KMP 2021niedz. 16.05.2021 14:50
Wyniki nieoficjalnestworzony przez OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
KM10 (2/2)po zmianie 3Status: 14:49
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1192UKS Patria MłynneMordarska Julita51:432:57:120:00
 
193UMKS Kwidzyn KwidzynWejtko Paula1:57:01nkl
 
 
 
K12 (8/8)po zmianie 3Status: 14:49
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1251HKS Azymut MochyKaźmierczak Magdalena26:081:32:330:00
2253KS Kościelec ChrzanówRychłowska Julia37:111:46:14+13:41
3252HKS Azymut MochySeweryn Weronika56:002:02:40+30:07
4259UMKS Kwidzyn KwidzynSandomierska Iga44:202:03:16+30:43
5254MKS MOS WrocławWysocka Michalina26:472:11:10+38:37
6260WKS Wawel KrakówBiskupska Małgorzata38:592:38:07+1:05:34
7255UKS Arkady RaszkówWaśko Anna56:582:41:06+1:08:33
 
256UKS Azymut PabianiceJaros Abigailnklnkl
 
 
 
K14 (12/12)po zmianie 3Status: 14:49
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1282WKS Wawel KrakówSłońska Antonina22:481:11:140:00
2273KOS BnO SzczecinKula Maja26:421:20:13+8:59
3275MKS MOS WrocławKuciel Hanna29:531:37:44+26:30
4281UNTS WarszawaMianowska Antonina29:241:39:18+28:04
5279UKS Traper ZłocieniecBorek Alicja30:271:41:46+30:32
6277MKS Paulinum Jelenia GóraDudkiewicz Wiktoria39:032:02:27+51:13
7271PKO Harpagan GdańskZębala Martyna50:192:12:56+1:01:42
8276MKS MOS WrocławJabłońska Amelia1:00:082:24:44+1:13:30
9274KS Kościelec ChrzanówHebda Julia1:12:362:43:36+1:32:22
10283UKS Reflex RybnikPorada Jagoda1:05:503:08:39+1:57:25
11278UKS Siódemka RumiaLewandowska Antonina1:03:103:11:44+2:00:30
 
280UKS Reflex RybnikBaj Zuzianklnkl
 
 
 
K16 (11/11)po zmianie 3Status: 14:49
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1299WKS Wawel KrakówLamparska Maja29:171:39:130:00
2296UKS Orientuś ŁódźWojczyk Marta37:461:45:28+6:15
3291HKS Azymut MochySzmyt Aleksandra38:231:53:50+14:37
4297UKS Orientuś ŁódźNowak Hanna39:352:01:36+22:23
5300WKS Wawel KrakówNiessner Pola29:452:02:09+22:56
6295UKS Grom SokolnikiKrzyżostanek Patrycja42:522:05:55+26:42
7293UKS Traper ZłocieniecSzczurko Paulina36:562:07:24+28:11
8298UKS OSiR Góra KalwariaDzwonkowska Paulina37:092:08:07+28:54
9292HKS Azymut MochyHajduk Maria37:532:18:10+38:57
10301HKS Azymut MochyMłynkowiak Karolina48:312:19:24+40:11
11294UKS Arkady RaszkówSzczęsna Małgorzata1:27:593:10:35+1:31:22
 
 
 
K18 (6/6)po zmianie 3Status: 14:49
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1315UKS Azymut PabianiceKrempińska Julia29:031:47:320:00
2316UMKS Kwidzyn KwidzynMüller Iga33:021:51:44+4:12
3314UKS Azymut DębówKiełb Patrycja40:452:02:53+15:21
4311BKS Wataha WarszawaDolińska Zuzanna45:402:14:42+27:10
5312LKS Górzanka Nawojowa GóraSkorupa Maja44:252:32:08+44:36
 
313UKS Azymut 45 GdyniaCepurdej Katarzyna46:50nkl
 
 
 
K21 (16/16)po zmianie 3Status: 14:49
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1211WKS Śląsk WrocławCych Agnieszka40:232:03:390:00
2206PUKS Młode Orły Nowy Dwór MazowieckiWicha Iwona38:062:04:47+1:08
3212WKS Śląsk WrocławKostrzewska Justyna42:572:15:23+11:44
4201PKO Harpagan GdańskBaranowska-Trzasko Ola44:262:17:09+13:30
5214WKS Wawel KrakówCygler Paulina40:532:20:52+17:13
6207UKS Siódemka RumiaKreft Oliwia55:492:31:57+28:18
7205KS OK! Sport W02Drągowska Malwina1:01:032:37:37+33:58
8215WKS Wawel KrakówWicha Małgorzata38:232:39:08+35:29
9213WKS Śląsk WrocławLubak Kamila49:512:47:01+43:22
10209UKS Orientuś ŁódźFilipowska Aleksandra54:382:49:32+45:53
11203HKS Azymut MochyNowak Barbara1:09:112:49:43+46:04
12202PKO Harpagan GdańskMichałowska Agata1:53:574:20:58+2:17:19
 
216DKPanc DKPPanaszek Justynanklnkl
204KS Hades PoznańFilipiak Agnieszkanklnkl
208UKS Orientuś ŁódźGwódź Ewa37:07nkl
210UNTS WarszawaChabiera Lenaabsnkl
 
 
 
K105 (10/10)po zmianie 3Status: 14:49
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1225UKS Siódemka RumiaRatajczak Izabela34:181:39:480:00
2231WKS Wawel KrakówBączek-Motała Barbara28:381:42:28+2:40
3230WKS Wawel KrakówLubkiewicz Małgorzata33:441:44:36+4:48
4226UKS Azymut 45 GdyniaUkleja Ewa33:441:49:20+9:32
5229WKS Śląsk WrocławMajasow Agata34:511:54:03+14:15
6227UKS Azymut PabianicePabich Maria27:431:57:01+17:13
7221MKS Metalowiec ŁódźWiktorska Andzelika39:512:22:57+43:09
8228UKS Orientuś ŁódźCiupa Monika1:01:102:35:35+55:47
9223Team 360 stopni WarszawaGrzywacz Agnieszka48:382:36:08+56:20
 
222Team 360 stopni WarszawaGórnicka-Antonowicz Anna31:55dysk.
 
 
 
K140 (6/6)po zmianie 3Status: 14:49
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1243UNTS WarszawaWołek Ewa28:391:28:330:00
2242UMKS Kwidzyn KwidzynKędzior Katarzyna32:041:45:12+16:39
3246WKS Wawel KrakówBugaj Teresa37:411:56:47+28:14
4244UNTS WarszawaWołek Małgorzata46:572:00:05+31:32
5241Team 360 stopni WarszawaWąsiewicz Marzena41:582:04:57+36:24
6247WKS Wawel KrakówSłońska Bogusia44:162:12:36+44:03
 
 
 
M12 (13/13)po zmianie 3Status: 14:49
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1121UMKS Kwidzyn KwidzynSzafarewicz Katarzyna31:361:39:220:00
2118UKS Orientpark IwinyPachnik Antoni34:401:44:07+4:45
3119UKS Azymut PabianiceWiśniewski Adam34:491:52:49+13:27
4120UKS Orientuś ŁódźTrepczyński Franciszek37:592:06:42+27:20
5124UKS Patria MłynneBałaziński Antoni24:542:14:37+35:15
6111HKS Azymut MochyFrans Julian35:272:19:17+39:55
7114MKS MOS WrocławTomala Maciej43:452:50:48+1:11:26
8117Team 360 stopni WarszawaMikosza Julek1:06:563:01:29+1:22:07
9123WKS Wawel KrakówPułczyński Jeremi33:453:02:39+1:23:17
 
122UMKS Kwidzyn KwidzynRubaj Maurycy58:49nkl
116Team 360 stopni WarszawaSzewczykowski Rafałnklnkl
112KOS BnO SzczecinWróblewski Alannklnkl
113LKS Górzanka Nawojowa GóraDzik Zofianklnkl
 
 
 
M14 (15/15)po zmianie 3Status: 14:49
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1136MKS MOS WrocławWodzicki Filip32:311:38:520:00
2146UMKS Kwidzyn KwidzynRygielski Wiktor31:541:41:19+2:27
3132PKO Harpagan GdańskDargacz Paulina37:051:47:47+8:55
4135KS Kościelec ChrzanówChodlewski Antoni34:581:55:50+16:58
5134KOS BnO SzczecinKoziak Michał44:042:09:06+30:14
6139UKS Siódemka RumiaPorzycz Małgorzata41:522:29:16+50:24
7131BKS Wataha WarszawaPachucki Tymoteusz43:122:39:55+1:01:03
8143UKS Orientuś ŁódźMłynarczyk Maks47:442:40:06+1:01:14
9133HKS Azymut MochyMol Adam1:10:132:40:31+1:01:39
10144UKS Patria MłynneZelek Martyna58:422:44:48+1:05:56
11142UKS Orientuś ŁódźWojczyk Zofia1:00:372:59:53+1:21:01
12147UMKS Kwidzyn KwidzynJoniec Hubert2:13:383:50:21+2:11:29
13140UKS Arkady RaszkówGościniak Kacper1:56:324:49:54+3:11:02
 
137MKS Paulinum Jelenia GóraŁadomirski Szymon39:18nkl
141UKS Orientuś ŁódźRzeńca Tomasz26:48dysk.
 
 
 
M16 (13/13)po zmianie 3Status: 14:49
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1163WKS Wawel KrakówBublik Piotr30:091:39:490:00
2158UKS Azymut PabianiceWesołowski Oskar32:101:41:16+1:27
3162WKS Śląsk WrocławWażny Artur31:521:46:11+6:22
4159UKS Azymut PabianiceSieroń Karol38:291:50:48+10:59
5151BKS Wataha WarszawaMaciejewski Bartłomiej30:291:52:42+12:53
6157UKS Azymut 45 GdyniaCepurdej Władysław33:351:59:44+19:55
7152KOS BnO SzczecinKociuba Kajetan35:032:12:45+32:56
8156UKS Orientpark IwinyPachnik Jędrzej29:362:17:57+38:08
9154LKS Górzanka Nawojowa GóraMigacz Dawid58:552:21:52+42:03
10160UKS Azymut PabianiceKrawczyk Piotr58:202:22:50+43:01
11155Team 360 stopni WarszawaMałek Filip1:10:222:33:13+53:24
 
161UKS OSiR Góra KalwariaPodworski Kacpernklnkl
153PolskaStefańczuk Tymonabsnkl
 
 
 
M18 (7/7)po zmianie 3Status: 14:49
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
1172UKS Orientuś ŁódźPachnik Stanisław32:251:37:570:00
2176WKS Śląsk WrocławJończy Jakub38:131:44:40+6:43
3175UNTS WarszawaWójtowicz Krzysztof37:311:53:40+15:43
4171KOS BnO SzczecinKula Mateusz33:432:21:23+43:26
5174UKS OSiR Góra KalwariaGórski Patryk46:132:25:15+47:18
6177KOS BnO SzczecinKotkowiak Piotr1:11:355:06:16+3:28:19
 
178WKS Wawel KrakówŻesławski Kuba42:03nkl
 
 
 
M21 (20/21)po zmianie 3Status: 14:49
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
120WKS Śląsk WrocławKowalski Wojciech34:521:53:140:00
26MKS Paulinum Jelenia GóraDzioba Mateusz35:531:53:19+0:05
321WKS Śląsk WrocławKrawczyński Mikołaj41:042:04:35+11:21
413UKS Orientuś ŁódźRzeńca Krzysztof38:332:07:33+14:19
522WKS Wawel KrakówMoszkowicz Paweł46:512:16:12+22:58
618UNTS WarszawaWołowczyk Krzysztof47:222:19:47+26:33
711UKS Azymut PabianicePabich Pariusz40:062:23:10+29:56
814UKS Orientuś ŁódźDeredos Bruno51:482:26:07+32:53
910UKS Azymut 45 GdyniaPesta Piotr43:512:27:05+33:51
101PKO Harpagan GdańskKaczyński Piotr58:442:29:45+36:31
118UKS Siódemka RumiaOgdowski Bartłomiej1:01:352:32:37+39:23
1217UMKS Kwidzyn KwidzynMüller Wiktor50:292:46:30+53:16
1315UKS OSiR Góra KalwariaKrupcy Łukasz1:04:282:52:57+59:43
143KS OK! Sport W02Mazurkiewicz Piotr1:11:013:03:26+1:10:12
159UKS Siódemka RumiaŻurek Grzegorz56:013:05:41+1:12:27
162KOS Szczeciń/Śląsk WrocławFleiss Sebastian1:00:373:15:37+1:22:23
174KU AZS UMCS LublinIwańczuk Tomasz1:23:253:41:41+1:48:27
1819UNTS WarszawaWójtowicz Grzegorz1:59:164:04:41+2:11:27
 
7UKS Orientpark IwinyPachnik Wojciechabsnkl
12UKS Azymut PabianiceGąsiorowski Adamabsnkl
 
 
 
M105 (16/16)po zmianie 3Status: 14:49
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
142UKS Siódemka RumiaRichert Marcin22:381:20:400:00
243UKS Azymut PabianicePabich Tomasz27:461:23:57+3:17
346UMKS Kwidzyn KwidzynFrom Piotr28:271:31:46+11:06
431BKS Wataha WarszawaMagier Andrzej29:181:32:41+12:01
537KU AZS WAT WarszawaSokalski Krzysztof35:191:33:08+12:28
638KU AZS WAT WarszawaKrzemiński Paweł30:201:37:13+16:33
74810BKPanc BKPGolinowski Paweł30:491:37:41+17:01
839UKS Traper ZłocieniecFiedorowicz Szczepan30:411:48:08+27:28
945UKS Orientuś ŁódźSiudek Konrad37:471:48:41+28:01
1047WKS Śląsk WrocławMazurek Piotr43:221:49:21+28:41
1134HKS Azymut MochyMol Krzysztof39:201:51:52+31:12
1241Team 360 stopni WarszawaPiller Sebastian35:441:58:47+38:07
1332PKO Harpagan GdańskLemańczyk Darek49:452:08:33+47:53
1435HKS Azymut MochySzmyt Łukasz42:142:09:11+48:31
1536KS Hades PoznańWyrzykowski Patryk1:03:552:30:04+1:09:24
 
44UKS Azymut PabianiceKłos Józefnklnkl
 
 
 
M140 (25/25)po zmianie 3Status: 14:49
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
174WKS Śląsk WrocławCych Piotr27:261:22:160:00
254KS Hades PoznańNowak Remigiusz26:391:32:11+9:55
370UNTS WarszawaStaszek Artur29:381:32:15+9:59
464UKS Azymut 45 GdyniaCiećwierz Sławomir33:021:32:33+10:17
556KU AZS UMCS LublinSołowiej Stanisław29:181:36:51+14:35
666UKS Orientuś ŁódźSłomczyński Robert35:381:40:23+18:07
775WKS Wawel KrakówDyzio Włodek32:361:41:39+19:23
861Team 360 stopni WarszawaUrbaniak Krzysztof36:181:44:59+22:43
957LKS Górzanka Nawojowa GóraDzik Mirosław40:381:49:43+27:27
1063KU AZS WAT WarszawaPrzybyła Krzysztof30:451:49:48+27:32
1160PUKS Młode Orły Nowy Dwór MazowieckiBorczyk Łukasz34:071:55:12+32:56
1267UKS Orientuś ŁódźRzeńca Piotr40:521:55:31+33:15
1371UNTS WarszawaWołek Andrzej41:122:02:52+40:36
1469UMKS Kwidzyn KwidzynGostkiewicz Maciej49:392:03:38+41:22
1551PKO Harpagan GdańskTrzasko Bogusław38:072:12:05+49:49
1676WKS Wawel KrakówForystek Józef41:252:12:27+50:11
1758MKS Metalowiec ŁódźPiotrowski Jarosław39:332:18:32+56:16
1852HKS Azymut MochyGalla Andrzej44:352:25:44+1:03:28
1968UKS Orientuś ŁódźPaszyński Józef1:10:142:38:48+1:16:32
2078DKPanc DKPAntończyk Beata1:29:312:53:22+1:31:06
 
77woj. MałopolskieKryjomski Jerzyabsnkl
59MKS Skarmat ToruńWojciechowski Krzysztofnklnkl
55KS OK! Sport W02Wójcik Dariusz28:21nkl
62UKS Siódemka RumiaSuchenia Piotr32:24nkl
53KOS BnO SzczecinPłytnik Stanisławnklnkl
 
 
 
M175 (9/9)po zmianie 3Status: 14:49
L.p.NrStartowyZespółImię i nazwiskoCzasRazemStrata
195MKS Skarmat ToruńKluska Wojciech35:541:37:170:00
296Team 360 stopni WarszawaWąsiewicz Piotr29:031:38:16+0:59
391PKO Harpagan GdańskGackowski Bogdan37:581:47:13+9:56
499WKS Śląsk WrocławSobczyński Kalikst23:201:50:44+13:27
592KS OK! Sport W02Żebrowski Dariusz37:521:54:30+17:13
693KS OK! Sport W02Wróblewski Tadeusz37:232:20:36+43:19
797UKS Azymut 45 GdyniaPorzycz Agata1:01:252:20:42+43:25
894LKS Górzanka Nawojowa GóraKret Jacek50:242:23:16+45:59
 
98UMKS Kwidzyn KwidzynMądrzyński Zbigniewnklnkl